Крипторхізм у дорослому віці - Форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Андрология » Проблемы мошонки и яичек » Крипторхізм у дорослому віці
Крипторхізм у дорослому віці
AscheДата: Пятница, 07.12.2012, 13:19 | Сообщение # 1
Сообщений: 3
Доброго дня! Перелопатив в інтернеті массу інформації з приводу цього захворювання, а конкретних відповідей на свої запистання не знайшов.
Мені 25 років. Праве яєчко неопущене в мошонку. Саме це викликало в мене підозри на безпліддя, адже не можемо зачати з дружиною дитину.
Сьогодні був на прийомі в уролога. Він пояснив, що бажано зробити операцію по опущенню яєчка в мошонку, адже це насамперед небезпечно можливим утворенням злоякісної пухлини. Я це все розумію. Але в мене постає декілька запитань.
Наскільки безпечна/небезпечна така операція в моєму віці і які можливі її наслідки?
По словах уролога, неопущене яєчко навіть дуже добре розвинене. Які шанси, що воно буде нормально функціонувати в подальшому?
Наскільки вірогідне безпліддя при такому синдромі? (Розумію, що для більш повної картинни потрібно зробити спермограму)

Буду дуже вдячний, якщо надасте мені інформацію по моїх запитаннях.
З повагою!
 
SmernitskiyДата: Суббота, 08.12.2012, 10:25 | Сообщение # 2
Смерницкий Владимир Сергеевич
Врач
Сообщений: 4935
Доброго дня!
В даній ситуації постає питання в тому, а чи можливо буде звести яєчко у калитку, так як у такому віці довжина канатику може не дозволити цього зробити це буде зрозуміло під час операції. Як правило не опущене яєчко не може бути добре розвинено, тому воно і не опустилось і в ньому вже спочатку є дегенеративні зміни. Безпліддя вірогідне, але про це можно буде казати тільки після проведення аналізу спермограми.

З повагою лікар
 
AscheДата: Воскресенье, 09.12.2012, 18:57 | Сообщение # 3
Сообщений: 3
Дякую за відповідь. Але все ж ще хотів дізнатись, які можливі негативні наслідки такої операції в моєму віці? Наперед вдячний.
 
SmernitskiyДата: Понедельник, 10.12.2012, 08:55 | Сообщение # 4
Смерницкий Владимир Сергеевич
Врач
Сообщений: 4935
Як негативний наслідок може бути атрофія яєчка у зв язку с порушенням кровообігу.
 
AscheДата: Понедельник, 10.12.2012, 09:46 | Сообщение # 5
Сообщений: 3
А що би порадили Ви в такому випадку? Робити операцію, чи залишити так як є?
Просто мені відомий випадок коли у хлопця після операції в дорослому віці перестали функціонувати статеві органи в сексуальному плані (стався серед знайомих випадок ). Чи можливий такий варіант після операції, а чи це ефект від чогось іншого?
 
SmernitskiyДата: Вторник, 11.12.2012, 10:48 | Сообщение # 6
Смерницкий Владимир Сергеевич
Врач
Сообщений: 4935
Я рекомендую робити операцію в ході якої з ясується, що робити з яєчком.
 
Форум » Андрология » Проблемы мошонки и яичек » Крипторхізм у дорослому віці
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: