Викривлення статевого члену при ерекції. - Форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Скорая помощь » Консультация по фотографиям или видео » Викривлення статевого члену при ерекції. (Підскажіть чи можна це виправити?)
Викривлення статевого члену при ерекції.
looneyzzДата: Вторник, 26.11.2013, 00:38 | Сообщение # 1
Сообщений: 1
Доброго вечора! Мене звати Тарас, мені 20 років. Викрвлення в мене вже давно, просто раніше не звертався оскільки не було статевого життя, а воно мене нічим не турбувало.





Місцевий уролог побачивши фотографію сказав, що в мене не повна ерекція, і порадив пити пігулки для покращення кровообігу і розширення судин. Після 20 днів прийому нічого не помінялося. Дальше він направив мене на УЗД, звідки дали заключення, що в мене нормальний притік крові і ерекція наступила вчасно. Також здав аналіз виділень з простати, що також були хорошими. Після чого лікар сказав, що я здоровий, порадив мені заспокоїтися і користуватися тим членом який в мене є.
При статевому акті член в місці згину вигинається, що не дає нормально провести статевий акт. Підскажіть що мені робити? Чи потрібна операція? Дякую!
 
SmernitskiyДата: Вторник, 26.11.2013, 09:46 | Сообщение # 2
Смерницкий Владимир Сергеевич
Врач
Сообщений: 4935
В данном случае может помочь только операция Несбита, направленная на выравнивание полового члена.
 
Форум » Скорая помощь » Консультация по фотографиям или видео » Викривлення статевого члену при ерекції. (Підскажіть чи можна це виправити?)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: