Почервоніння головки - Форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Скорая помощь » Консультация по фотографиям или видео » Почервоніння головки
Почервоніння головки
igor123Дата: Понедельник, 07.07.2014, 05:09 | Сообщение # 1
Сообщений: 3


Доброго дня. Мені 19 років.  Підкажіть що це може бути, тижень тому з'явилась якась біла штука під головкою (раніше такого не було, перший раз). А 2 дні тому почервоніння виникло після статевого акту не було вже 4 тижня, за 8 місяців секс лише з однією партнеркою. Які методи лікування? Буду дуже вдячний за найякнайшвидшу відповідь.
 
SmernitskiyДата: Понедельник, 07.07.2014, 11:40 | Сообщение # 2
Смерницкий Владимир Сергеевич
Врач
Сообщений: 4935
Це кандидозний баланопостит, змазуйте головку мазью клотримазол три рази на день доки не пройде.
 
igor123Дата: Понедельник, 07.07.2014, 14:46 | Сообщение # 3
Сообщений: 3
Вибачаюсь, останнє запитання, а приблизно скільки часу прийдеться мастити і через скільки можна займатись сексом?

Сообщение отредактировал igor123 - Понедельник, 07.07.2014, 23:39
 
SmernitskiyДата: Вторник, 08.07.2014, 08:36 | Сообщение # 4
Смерницкий Владимир Сергеевич
Врач
Сообщений: 4935
Я ж писав що доки не пройде треба мастити, не можна передбачати коли уйде. А як пройде то займайтесь десь через тиждень.
 
igor123Дата: Среда, 09.07.2014, 03:23 | Сообщение # 5
Сообщений: 3
Велике спасибі Володимире Сергійовичу, після двох днів змащування клотримазолом почервоніння пройшло, головка повністю нормальна, а от під головкою досі є світлий рубець чи як це назвати не знаю, проте він трошки зменшився, значить все добре і захворювання зникне?
2) Cкажіть лікарю, допустимо почервоніння зникло, ніяких дефектів на головці немає, але секс відбувся менше ніж за тиждень після зникнення усіх сиптомів чи можливо заразити свою партнерку?
3) Ще будь-ласка скажіть якщо кандидозний баланпопостит колись знову з'явиться лікувати потрібно так само змащуванням?
Велике спасибі за допомогу, це останні запитання на які я б хотів отримати відповідь, ви чудова людина, допомагаєте тим хто немає змоги піти на консультацію до лікаря.
 
SmernitskiyДата: Среда, 09.07.2014, 07:31 | Сообщение # 6
Смерницкий Владимир Сергеевич
Врач
Сообщений: 4935
Рубець уйде. Партнерці не передастся. Як що зявиться знову можна так само лікувати.
 
Форум » Скорая помощь » Консультация по фотографиям или видео » Почервоніння головки
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: