Червоні плями на головці - Форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Червоні плями на головці
LyminecДата: Среда, 15.04.2015, 21:55 | Сообщение # 1
Сообщений: 2
Близько 2 місяців тому після статевого контакту (у дівчини я перший) появились червоні плями на головці. Ніякого дискомфорту не викликали. Інколи появлявся ледь помітний білий наліт. Після візиту до дерматолога і здачі мазка прописав флюконазол і клотримазол. Через півтора тижня все пройшло. І от 2 тижні назад знову появилися ці плями! Зараз змоги піти до лікаря немає. Спочатку маленькі 3 плямки, які згодом розростаються і займають вже близько 1\10 головки. При ерекції плям практично не помітно. Проте у незбудженому стані вони чіткі із вираженим червоним рубцюватим кільцем.
Спробував повторити попереднє лікування, проте результату немає...
Чи можливо щось сказати по фото, чи, все таки, потрібно йти на очний прийом до лікаря. На фото яскравість почервонінь трохи притуплена, так як використовую зараз мазь клотримазол. Наперед дякую за потрачений Вами час!

 
SmernitskiyДата: Четверг, 16.04.2015, 15:23 | Сообщение # 2
Смерницкий Владимир Сергеевич
Врач
Сообщений: 4935
Це хронічний кандидозний баланопостит. В таких випадках рекомендована операція кругове висічення крайньої плоті (обрізання). Це саме ефективне лікування. Після інших методів, нажаль вона знов і знов буде з*являтися.
 
LyminecДата: Четверг, 16.04.2015, 19:50 | Сообщение # 3
Сообщений: 2
Хіба кандидозний баланопостит за 2 місяці міг вже стати хронічним? Можливо, все таки, варто спершу спробувати якесь лікування? А то перспектива обрізання взагалі не радує((( 

П.С.
Вдруге плями появилися після чергового незахищеного контакту із тим самим партнером. Дівчина до цього була у гінеколога. Сказали, що в неї все нормально.
 
SmernitskiyДата: Пятница, 17.04.2015, 06:38 | Сообщение # 4
Смерницкий Владимир Сергеевич
Врач
Сообщений: 4935
Свою думку я висловив. Якщо є лікарі з іншим баченням, думаю треба до них звернутися.
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: