Просатит чи нестача гормонів - Форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Скорая помощь » Консультация по фотографиям или видео » Просатит чи нестача гормонів
Просатит чи нестача гормонів
Юрист_1992Дата: Четверг, 26.11.2015, 15:01 | Сообщение # 1
Сообщений: 4
Добрий день! Мені 23 роки. Вага 110, ріст 189, є надлишкова вага, "пузо", досить велике, груди наче збільшені.
В 21 рік мені поставили діагноз "хронічний простатит". Були скарги на ерекцію. Здав аналіз - все в нормі, запалення та зппп немає. Приймав 10 днів доксіциклін, 10 масажів, диклоберил, простатилен і так далі. Стало краще.

Через рік знову проблеми з ерекцією. Здав аналіз, він нормальний. Призначили: офор, простакер, диклоберл, простатилен, правенор, 10 масажів простати. Стало краще.

В цьому році став скаржитись на часті позиви в туалет - раз в 1, - 1,5 години. З ерекцією все добре більш менше (раніше було краще). Здав аналіз секрету простатати знову - все нормально.
Почали лікувати: омнік, урорек, зевесін, простамед, 10 масажів просатати. 30 днів. Стало краще.

Зараз знову почав часто бігатив туалет. Ще якось чеса погано пахне.

Пішов уже до іншого уролога. Він подивився документі, сказав що простатиту немає, а можливо є синдром тазової венозної конгестії або недостача гормонів.

Зараз хочу ще зібрати думок з цього приводу. Куди підти в місті я не знаю, по відгуках у всіх клініках тільки гроші викачують. А всі лікарі, яких раніше рекомендували в інтернеті тепер там працююють.

У вкладенні скани декількох аналізів та УЗД.
Буду дуже вдячний за Вашу думку.





 
SmernitskiyДата: Пятница, 27.11.2015, 06:48 | Сообщение # 2
Смерницкий Владимир Сергеевич
Врач
Сообщений: 4935
По УЗИ определяется увеличение простаты, что говорит о застойных явлениях в простате. В анализе секрета простаты лейкоциты в пределах нормы то-есть активного воспаления нет.
 
Юрист_1992Дата: Пятница, 27.11.2015, 09:00 | Сообщение # 3
Сообщений: 4
Доброго ранку!
Дякую за відповідь.
Хочу уточнити: ці застойні явища слід класифікувати як простатит, чи як щось інше (той же синдром тазової венозної конгесті)?
І чи на Вашу думку, є сенс здавати аналіз на гормони (доволі, таки дорогий)?
 
SmernitskiyДата: Пятница, 27.11.2015, 09:21 | Сообщение # 4
Смерницкий Владимир Сергеевич
Врач
Сообщений: 4935
Да, это венозная конгестия. Анализ на тестостерон и сахар крови желательно сделать. Правильное лечение в вашем случае было бы похудение, это может решить вашу проблему.
 
Юрист_1992Дата: Пятница, 27.11.2015, 10:49 | Сообщение # 5
Сообщений: 4
Ще раз дякую за відповідь.
Також, якщо можна, хочу запитати: чи може ця венозна конгестія призводити до того, що часто бігаю в туалет?
І чи може ця хвороба вилікуватись (перестану часто бігати в туалет, стане кращою ерекція), за умови, якщо виявлять проблему з гормонами, і потім її нейтралізують?
 
SmernitskiyДата: Вторник, 01.12.2015, 11:24 | Сообщение # 6
Смерницкий Владимир Сергеевич
Врач
Сообщений: 4935
Так, це можливо.
 
Юрист_1992Дата: Вторник, 01.12.2015, 13:50 | Сообщение # 7
Сообщений: 4
Доброго дня!
Отримав результати аналізів на гормони.

Пролактин - 346 мМЕ/л
Тестостерон загальний - 26,36 нмоль/л;
Эстрадиол - 37, 30 пг/мл
Глюкоза - 5, 31 ммоль/л

В результаті написано, що вони в рамках норми. Що тоді робити? В туалет бігаю все частіше, вночі вже 2- 3 рази прокидаюсь.
 
SmernitskiyДата: Среда, 02.12.2015, 08:03 | Сообщение # 8
Смерницкий Владимир Сергеевич
Врач
Сообщений: 4935
Сделайте компьютерную томографию пояснично-крестцового отдела позвоночника и органов малого таза. Возможно проблема в позвоночнике.
 
Форум » Скорая помощь » Консультация по фотографиям или видео » Просатит чи нестача гормонів
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: