Проблема з ерекцією - Форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Проблема з ерекцією
vanjaДата: Четверг, 18.04.2013, 13:58 | Сообщение # 1
Сообщений: 2
Добрий день.
Мені 24 роки.

Статевих стосунків в мене не було. Рік назад при спробі занятись сексом в мене неполучилось, не встав, ерекція є але вона неповна і член не твердіє, таких невдалих спроб було чотири, що дуже вдарило по моїй самовпевненості, я цілий час хіба про то і думав, після чого пішов на прийом до уролога росказав йому про свою проблему. При обстеженні він сказав, що в мене лівобічне варикоцеле і що воно може бути причиною, але сказали зробити спермограму - 40% сперматозоїдів мертва - щоб ситуація не погіршилась порадили зробити операцію. Мені зробили лапароскопічну операцію, але ніякого поліпшення в плані ерекції небуло,  появилось лівобічне гідроцеле, яке було тоже прооперовано, по словам лікаря воно також могло впливати на ерекцію, але вона не поліпшилась, і при спробі занятись сексом ситуація повторилась.
Моя ранішня ерекція, чи при перегляді еротичних фільмів такаж неповна як і при спробі секвуальних відносуин, хоча після операції на варекоцеле коли я відійшов від наркозу перше шо я замітив що в мене стоїть, так було неодноразово вночі і зранку напротязі тижня, чому я дуже радів, а потім все вернулось, після другої операції такого ефекту не було.
Підскажіть що мені робити,  і чи має відношення варико і гідроцеле до ерекції, я не жалію що зробив операції, але можливо проблема в чомусь іншому, лікар тішить і каже шо все буде добре, але зчого воно може бути ліпше. При УЗД решту органів, які лікують урологи здорові.

Дякую!
 
SmernitskiyДата: Четверг, 18.04.2013, 15:40 | Сообщение # 2
Смерницкий Владимир Сергеевич
Врач
Сообщений: 4935
Доброго дня!
У вас синдром невпевненності перед статевим актом. Вам треба звернутися до сексолога.

З повагою лікар.
 
vanjaДата: Четверг, 18.04.2013, 18:22 | Сообщение # 3
Сообщений: 2
Сексолог і сексопатолог це один лікар чи різні?
Чи є шанси на поліпшення спермограми після операції на варикоцеле?
Якщо в мене синдром невпевненності перед статевим актом, тоді чому моя ранішня ерекція чи при перегляді еротични фільмів вяла?
 
SmernitskiyДата: Пятница, 19.04.2013, 08:48 | Сообщение # 4
Смерницкий Владимир Сергеевич
Врач
Сообщений: 4935
1. Це лікарі, які займаються одною проблемою.
2. Шанси на поліпшення спермограми є.
3. Треба обстежитися у уролога, щоб відповісти на ваші запитання.
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: