Передчасна еякуляція - Форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Андрология » Проблемы полового акта и эрекции » Передчасна еякуляція (Консультація даної проблеми)
Передчасна еякуляція
rozsomaxaДата: Четверг, 05.03.2015, 13:58 | Сообщение # 1
Сообщений: 3
Доброго часу дня!
Мені 21 рік і я страждаю передчасною еякуляцією. Начав мастурбувати з 16 років, не часто приблизно 1 раз на тиждень, перший статевий акт відбувся у 19 років і тоді я зрозумів, що щось не так, адже він непродлився довше 1-ї хвилини, мене це дуже налякало, поначалу думав, що перевозбудився, але в подальшому все повторювалось! В даний час в мене є дівчина з якою маю постійні сексуальні стосунки, проте проблема не пропала, тривалість статевого акту не продлилась з наявністю постійного сексуального партнера... З дитинства в мене не було ніяких хвороб зв"язаних з урологією, на мою думку це підвищена чутливість головки, я проживаю в Черкасах і немаю можливості напряму проконсультуватись у кваліфікованого спеціаліста! Що ви мені порадите?

P.S. Операція по денервації це вже крайній метод? І де її краще зробити, їхати напряму до вас чи шукати схожі клініки в м.Черкасах?
Яка ціна даної операції та час після операційного перебігу?
 
SmernitskiyДата: Четверг, 05.03.2015, 14:48 | Сообщение # 2
Смерницкий Владимир Сергеевич
Врач
Сообщений: 4935
Доброго дня!
На даний час операція по денервації головки статевого члена при передчасній еякуляції це єдиний правильний та ефективний метод, менш затратний по грошам та по часу. Чи роблять цю операцію у Черкасах нажаль інформації не маю. Ми цю операцію для жителів інших міст проводим без проблем. По організаційним питанням треба подзвонити за телефонами вказаними в контактах.

З повагою лікар!
 
rozsomaxaДата: Вторник, 17.03.2015, 18:17 | Сообщение # 3
Сообщений: 3
Хотів би получити від вас пораду,  доки я ще не зробив операцію, як можна продлити статевий акт... презервативи з анестетіком непорадували... Я очікував що буде оніміння головки члена, а результатом було лише легке ледь чутне оніміння.... підскажіть який саме препарат купити в аптеці що дає такий же результат, щоб просто нанести допонюючим його на презерватив , або просто напряму на головку
 
SmernitskiyДата: Вторник, 17.03.2015, 20:17 | Сообщение # 4
Смерницкий Владимир Сергеевич
Врач
Сообщений: 4935
Гепаринова мазь
 
rozsomaxaДата: Среда, 18.03.2015, 19:13 | Сообщение # 5
Сообщений: 3
А скільки потрібно часу щоб подіяла мазь? хвилин 15-20?
 
SmernitskiyДата: Четверг, 19.03.2015, 15:06 | Сообщение # 6
Смерницкий Владимир Сергеевич
Врач
Сообщений: 4935
10-15 хвилин.
 
Форум » Андрология » Проблемы полового акта и эрекции » Передчасна еякуляція (Консультація даної проблеми)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: