Кандидоз - Форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Форум » Скорая помощь » Зуд, жжение, покраснение, выделения, прыщи, пятна, припухлости, неприятный запах » Кандидоз
Кандидоз
Igor_SlonivskiyДата: Воскресенье, 30.08.2015, 12:46 | Сообщение # 1
Сообщений: 2
Здрастуйте, лікарю, в мене така проблема, місяць назад при огляді уролога мені поставили діагноз кандидоз і назначили лікування кремом "Пімафуцин" я лікувався майже три тижні, ось кілька днів назад припинив лікування, все було добре симптоми усі зникли, але під час лікування почала злазити шкіра з головки, лікування я закінчив а шкіра так і продовжує злазити, знову почалось почервоніння голівки і зуд. Порадьте, що мені робити і ще скажіть через що у мене почала злазити шкіра, це через препарат чи алергія чи що це взагалі може бути?
 
SmernitskiyДата: Вторник, 01.09.2015, 13:07 | Сообщение # 2
Смерницкий Владимир Сергеевич
Врач
Сообщений: 4766
Доброго дня!
Шкіра злазить від кандидозу. Треба досконало обстежитись на інфекції, що передаються статевим шляхом, потім лікуватися.
 
Igor_SlonivskiyДата: Вторник, 01.09.2015, 15:32 | Сообщение # 3
Сообщений: 2
То виходить я рано закінчив лікування?
 
SmernitskiyДата: Среда, 02.09.2015, 19:29 | Сообщение # 4
Смерницкий Владимир Сергеевич
Врач
Сообщений: 4766
Возможно.
 
Форум » Скорая помощь » Зуд, жжение, покраснение, выделения, прыщи, пятна, припухлости, неприятный запах » Кандидоз
Страница 1 из 11
Поиск: