Часте бажання ходити в туалет. Призначення лікаря - Форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Урология » Проблемы с мочеиспусканием » Часте бажання ходити в туалет. Призначення лікаря
Часте бажання ходити в туалет. Призначення лікаря
TarasДата: Суббота, 02.02.2013, 15:55 | Сообщение # 1
Сообщений: 2
Доброго дня!

3 дня тому в мене почало зв"являтись велике бажання сходити в туалет "по малому". При чому, такі бажання появляються в більшості в місцях, де в мене немає змоги сходити в туалет (маршрутка, метро, машина, і т.д.)

Сходив до уролога, який сказав зробити наступні аналізи:
1. Аналіз сечі
2. УЗД нирок, простати, сечевого міхура.
3. Мазок

Всі аналізи я зробив.

Після вивчення моїх результатів лікар приписав мені наступні препарати:
1. Ципринол (або я шось неправильно зрозумів. якась дивна назва)
2. Оргіл (500)
3. Свічки диклоберл
4. Сибутин
5. Седавiт

(При цьому лікар сказав, що в мене підвищена кількість лейкоцитів у мочі - 3-5 в полі зору. А це означає, що в мене є якісь запальні процеси)

Препарат під номером
1) я так і не зміг знайти в інтернеті - напевно, назва  неправильна.
Все інше я знайшов і прочитав для чого вони призначені. Дивно те, що більшість з них ніякого відношення немають до сечового міхура, простати чи нирок.

Будь ласка, скажіть чи можна вірити урологу? Чи варто приймати ці препарати?

П.С. В мене на руках є результати УЗД і аналіз сечі - можу тут викласти, при необхідності.

Буду вдячний за відповідь та допомогу!
 
SmernitskiyДата: Суббота, 02.02.2013, 16:26 | Сообщение # 2
Смерницкий Владимир Сергеевич
Врач
Сообщений: 4935
Доброго дня!
Все лiкування правильне, приймайте його i буде все добре.

З повагою лiкар
 
TarasДата: Воскресенье, 03.02.2013, 10:08 | Сообщение # 3
Сообщений: 2
1. Свічки диклоберл
В показаннях цього препарату написано :
ЦитатаЗапальні та дегенеративні захворювання суглобів, позасуглобові прояви ревматизму, посттравматичний та післяопераційний набряк і запальний процес.В мене ж немає таких симптомів, навіщо цей препарат мені?

2. Седавiт
В показаннях цього препарату написано :

ЦитатаНеврастенія і неврастенічні реакції, що супроводжуються роздратованістю, тривогою, страхом, втомою та ін.; сверблячі дерматози; безсоння; синдром "менеджера"; головний біль, зумовлений нервовим напруженням; клімактеричний синдром.Теж не розумію для чого це мені?

Будь ласка, поясніть мені вибір цих препаратів і чим саме кожен з них мені допоможе?

UPDATE

Зараз приймаю тільки Пепонен.


Сообщение отредактировал Taras - Воскресенье, 03.02.2013, 12:29
 
SmernitskiyДата: Понедельник, 04.02.2013, 14:37 | Сообщение # 4
Смерницкий Владимир Сергеевич
Врач
Сообщений: 4935
Препарат диклоберл, знімає набряк з простати, а препарат седавіт заспокоює нервову систему і теж призначається при ваших симптомах. Це зветься комплексне лікування і не обов"язково щоб в інструкції було конкретно написано від того чи від того.
 
Форум » Урология » Проблемы с мочеиспусканием » Часте бажання ходити в туалет. Призначення лікаря
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: