Знову молочниця - Форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Венерология » Заболевания передающиеся половым путем (венерические болезни) » Знову молочниця
Знову молочниця
megisterДата: Воскресенье, 07.04.2013, 15:32 | Сообщение # 1
Сообщений: 14
Два місяці назад у мене і у дружини була молочниця внаслідок чого лікар прописав мені таблетку фуцису і мазь кандерм БГ наносити 2-3 дні. Жінка також лікувалася в гінеколога протягом місяця. В мене всі симптоми пройшли, у дружини з її слів також. Два місяці в нас не було статевих контактів у звязку із її лікуванням. Два тижні тому у мене знову був прояв молочниці, внаслідок чого я знову наносив крем 3 дні і вирішив пропити фуцис 10 днів для профілактики а також почав пити полівітаміни, все пройшло уже на 2-й день. Сьогодні після статевого звязку із дружиною знову те саме sad що робити навіть не знаю. Крем наносити уже не хочу, бо після нього головка дуже підсихає і навіть після припинення нанесення крему кандерм крайня плоть ще довгий час дуже важко відтягується, і повністю пропадає змазка.
Випив таблетку флуконазолу.....
Дуже потрібна ваша допомога!!!!
P.S: За зимові місяці дуже похудав....
 
SmernitskiyДата: Воскресенье, 07.04.2013, 19:38 | Сообщение # 2
Смерницкий Владимир Сергеевич
Врач
Сообщений: 4935
Доброго дня!
Треба звернутися до лікаря-уролога для осмотру та обстеження, якщо буде виявлений хронічний кандидоз, треба приймати відповідну терапію.

З повагою лікар
 
Форум » Венерология » Заболевания передающиеся половым путем (венерические болезни) » Знову молочниця
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: