Простатит чи наслідки уреоплазми - Форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Венерология » Заболевания передающиеся половым путем (венерические болезни) » Простатит чи наслідки уреоплазми
Простатит чи наслідки уреоплазми
baizelДата: Вторник, 20.11.2012, 13:52 | Сообщение # 1
Сообщений: 17
Добрий день !
10.08.2012 Згідно УЗД Встановлено діагноз - хронічний простатит в стадії загострення (сечовий міхур 300 мм, в ділянці трикутника слизова потовщена і набрякла, простата 36x40x38мм, множинні кальценати 2-4 мм.
Після лікування різноманітними препаратами і масажем простати покращення немає:
1.Часте ходіння в туалет ~ через 1 год
2.Нічне ходіння в туалет~1-2 рази
3.Періодичні болі, дискомфорт в простаті, сечовому каналі, головці стат. члена
4.Важко почати випорожнення сечового міхура
5.Відчуття неповного випорожнення сечового міхура.

Після випорожнення сечового міхура десь через 50-60 хв не дуже сильний позив до сечовипускання. При цьому виділяється ~ 40-50 мл сечі. Після вживання рідини (~200ml) позиви до сечовипускання можуть скорочуватися до 15-30 хв.

Зробив повторне УЗД
сечовий міхур 250 мм, слизова потовщена і набрякла, осад 30-40мм , простата 38x40x36мм, "середня доля" 16x14 мм в правій долі кальцинати 2х часток 4-5 мм.Аналіз сечі, цукор – норма
Біохімічний аналіз – АЛТ – 1.5(норма 0,1-0,68) АСТ – 0,8(норма 0,1-0,58)
ІНШЕ ВСЕ В НОРМІ
Лікар після пальцевого дослідження простати сказав, що це напевно не простатит а загальне розбалансування організму ( лікувати жовчний,перевірити шлунок(хоча скарг немає)

Здав аналіз на урогенітальні інфекції. Є позитивна реакція
Антитіла lgA до уреаплазми 1,526 позитивний IU/ml (норма 0-0,950), сумнівний 0,950-1,050)
Лікар призначив 1)юнідокс – 14 днів 1табл 2 рази;2)хілак форте;3)флуконазол;4)протефлазіт

Але виникають питання ?
1)лікуватися разом з дружиною і такими самими препаратами
2)чи при таких печінкових показниках можна вживати дані препарати

Зараз зберігаються такі симптоми:
1)часте ходіння в туалет (через 1 – 1,5 інколи після вживання рідини (300 – 400 мл) – через 15-20 хв
2)біль і дискомфорт внизу живота майже завжди
3)нічне ходіння в туалет (переважно 1-2 рази, інколи було і 7 разів)

Перенесенні захворювання:
Вірусний гепатит A
Гепатит В (важка форма) – діагноз: Хронічний холецистит(1996) - недавно здавав аналізи на гепатит В - не виявлено.
Виразка шлунка(2005)

Зараз лікую печінку. Може треба здати бак посів на уреаплазму з визначенням чуттєвості бактерій до антибіотиків ?
 
SmernitskiyДата: Вторник, 20.11.2012, 14:17 | Сообщение # 2
Смерницкий Владимир Сергеевич
Врач
Сообщений: 4935
Доброго дня!

1. Лікуватися треба обом, але жінці треба звернутися до гінеколога та обстежитись перед лікуванням.
2. Чи можна лікуватись при таких печінкових пробах, треба спитати у вашого терапевта чи у гастроентеролога, без цього не починати лікування.
3. Бак. посів на уреоплазму бажано здати.

З повагою лікар.
 
baizelДата: Вторник, 20.11.2012, 14:55 | Сообщение # 3
Сообщений: 17
Шановний Володимир Сергійович !
Дуже вдячний за Вашу швидку відповідь !!!
Поки не можу знайти лікаря-уролога який би серйозно переймався моїм захворюванням. Я би не хотів думати погано про лікарів до яких я звертався.
Але якщо я мушу сам шукати інформацію про симптоми і можливу діагностику захворювання і випрошувати лікаря направлення на здачу аналізу. То як я можу надіятися на результативне лікування ?. Бо за 3 місяці безрезультатного лікування на простатит ніхто з лікарів в яких я був не сказав здати аналізи на уро-генітальні інфекції. Тому я посмію запитати чи можливе лікування у Вас ? Або порекомендуйте мені фахівця.

З повагою Василь (житель Тернопільської області)
 
SmernitskiyДата: Вторник, 20.11.2012, 17:39 | Сообщение # 4
Смерницкий Владимир Сергеевич
Врач
Сообщений: 4935
Так я вам напишу схему лвкування після сдачи аналізу на посів, щоб определити які антибіотики назначати, але жінку повинен лікувати гінеколог.
 
baizelДата: Пятница, 23.11.2012, 10:22 | Сообщение # 5
Сообщений: 17
Добрий день Володимир Сергійович !

Ще хочу запитати на рахунок здачі бак посіву на уреаплазму. 5 днів тому припинив приймати лікарську форму ізатізону – супозиторії з ізатітонієм(протимікробний і антвірусний препарат доктора Потопальського) - 17 свічок. І ще приймаю таблетки глутаргін. Чи може це вплинути на результат аналізів чи краще ще почекати ?
 
SmernitskiyДата: Пятница, 23.11.2012, 13:27 | Сообщение # 6
Смерницкий Владимир Сергеевич
Врач
Сообщений: 4935
Ні це не вплине на результати обстежень.
 
baizelДата: Пятница, 30.11.2012, 11:09 | Сообщение # 7
Сообщений: 17
Добрий день Володимир Сергійович !

Прийшли результати обстеження "Посев на микоплазму, уреаплазму
(соскоб) с антибиотикограммой"

Ureaplasma urealyticum 10^5 КОЕ/мл
Микроорг. 1
Антибиотикограмма:
Азитромицин Чувствительный
Джозамицин Чувствительный
Доксициклин Чувствительный
Офлоксацин Умеренно устойчивый
Пристинамицин Чувствительный
Рокситромицин Умеренно устойчивый
Ципрофлоксацин Устойчивый

Mycoplasma hominis не обнаруженa.

Напишіть, будь-ласка, схему лікування.

Добавлено (29.11.2012, 14:25)
---------------------------------------------
Я ще здавав мазок з уретри і сечу на бак посів у другій лабораторії і було виявлено золотий стафілокок.

Добавлено (30.11.2012, 11:09)
---------------------------------------------
Добрий день !
Золотий стафілокок виявлено при мазку з уретри, в сечі все нормально. Стійкість до антибіотиків: Стійкий до ЕРИТРОМІЦИН, Левофлоксацин, лімфоміцин.
Чи можливо лікувати золотий стафілокок разом з уреаплазмою ?

Напишіть, будь-ласка, схему лікування.

 
SmernitskiyДата: Пятница, 30.11.2012, 13:21 | Сообщение # 8
Смерницкий Владимир Сергеевич
Врач
Сообщений: 4935
Приймайте наступне лікування:
1. Доксициклін (100 мг.) по 1 таб. 2 раза на день 10 днів, з 11-го дня Азитроміцин (500 мг.) по 1 таблетці на день 6 днів
З першого дня
2. Свічки "вітапрост" по одній на ніч ректально 20 днів
3. Хілак- форте по 50 капель 3 рази на день разом з прийомом їжі
4. Ліволін- форте по 1 капсулі на день 30 днів
5. Лавомакс 1 таблетка у перший день; 1 таблетка у другий день потім по 1-й таблетці через день, всього 10 таблеток
6. Аденорм по 1 капсулі з ранку, після їжі 30 днів
7. Орнідазол (500 мг.) по 1-й таблетці 2 рази на день 5 днів
 
baizelДата: Среда, 05.12.2012, 08:34 | Сообщение # 9
Сообщений: 17
Добрий день Володимир Сергійович !

Приймаю доксициклін 5 день покращення немає - болі внизу живота - сечовипускання через 1 - 1.5 год. Треба щось міняти ч продовжувати лікування ?
 
SmernitskiyДата: Среда, 05.12.2012, 10:25 | Сообщение # 10
Смерницкий Владимир Сергеевич
Врач
Сообщений: 4935
Продовжуйте лікування, також приймайте но-шпу по 1 таб. 3 рази на день 10 днів.
 
baizelДата: Понедельник, 10.12.2012, 12:34 | Сообщение # 11
Сообщений: 17
Добрий день !

Виконую призначене Вами лікування(сьогодні 10 день доксицикліну) - є покращення але не витримує печінка чи можливо збільшити курс ліволіну форте до 3 рази на день (я читав що він знижує ефективність лікування) чи може перейти на інший. Деякі лікарі рекомендують Антраль (3 рази на день) ?

Добавлено (10.12.2012, 12:34)
---------------------------------------------
Ще хочу добавити що на вихідні почала боліти печінка і я (2-3 дні) замість 1 кап на день пив 3 кап. ліволін-форте Чи це не позначиться на лікуванні ? Сьогодні був у терапевта інфекціоніста. Сказала пити по 1 кап ліволіну на день + рибоксин 5 мл внутрівенно по 1 ампулі на день 5 днів

 
SmernitskiyДата: Вторник, 11.12.2012, 10:55 | Сообщение # 12
Смерницкий Владимир Сергеевич
Врач
Сообщений: 4935
Доброго дня!
Так ліволін- форте приймайте по 1 таб 3 рази на день, антраль не треба.
 
baizelДата: Пятница, 14.12.2012, 08:16 | Сообщение # 13
Сообщений: 17
Добрий день !

Виконую призначене Вами лікування - прийняв 10 капс доксицикліку і 3 капсули азитроміцину. Не допомогає - знову біль, печіння внизу живота, в задньому проході, утруднене сечовипускання (через 2-3 год). Вже і не знаю що думати. ?

Добавлено (14.12.2012, 08:16)
---------------------------------------------
Добрий день !

Вчора ввечері сильні болі внизу живота. Прийняв 3 табл ношпи. Це може бути від того що я зранку трохи змерз чекаючи на автобус який запізнився (мороз 7-10 С)?

 
SmernitskiyДата: Пятница, 14.12.2012, 09:23 | Сообщение # 14
Смерницкий Владимир Сергеевич
Врач
Сообщений: 4935
Так загострення найчастіше буває в зв язку з переохолодженням, тому на ніч рекомендую парити ноги з горчицею як при простуді наступні 7 днів і подальше приймайте назначене лікування та не переохолоджуйтесь.
 
baizelДата: Четверг, 20.12.2012, 12:50 | Сообщение # 15
Сообщений: 17
Добрий день !

Виконую призначене Вами лікування. Болі внизу живота не зникають. Сечовипускання через 1-1,5 год. Вночі встаю в туалет о 5:30 На головці появилися не великі прищики. З внутрішньої сторони крайньої плоті не велике почервоніння.Свербіння і дисконфорту головки немає. Що це може бути ?

Добавлено (20.12.2012, 12:50)
---------------------------------------------
Переохолоджень не було.

 
SmernitskiyДата: Четверг, 20.12.2012, 13:29 | Сообщение # 16
Смерницкий Владимир Сергеевич
Врач
Сообщений: 4935
Це простатит, продовжуйте лікування. Головку змазуйте клотримазолом 3 рази на день 10 днів.
 
Форум » Венерология » Заболевания передающиеся половым путем (венерические болезни) » Простатит чи наслідки уреоплазми
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: