Подскажите после операции - Форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Случаи » Операции в урологии » Подскажите после операции (Фимоз)
Подскажите после операции
Berkut201Дата: Воскресенье, 02.09.2012, 10:44 | Сообщение # 1
Сообщений: 4
Уважаемый доктор мне 4 дня назад сделали операцию по удалению крайней плоти, вроде пока всё нормально болевых ошушений нет, в пятницу на 2-й день после операции был у своего оперируюшего доктора, он посмотрел сказал всё нормально , на приём придти по желанию если будет что- то мучать). Вобшем мучает только одно чуствительность головки при косании чего либо, дома я хожу оголённый, неперевязываю ничем единственное, что я делаю это мажу гелем левомеколем область швов по указанию доктора). Вопрос:как долго будет чуствительна головка после операции прошло 3 дня, и ешё забыл спросить у доктора по поводу мытья можно ли мыть головку??? И как??? Спасибо вам за Вашу Работу!!!
 
SmernitskiyДата: Воскресенье, 02.09.2012, 14:19 | Сообщение # 2
Смерницкий Владимир Сергеевич
Врач
Сообщений: 4935
Добрый день!
Чувствительность головки после операции "обрезания" сохраняется в течение месяца и это нормальный процесс. Что касается мытья, желательно не мочить место операции пока не отойдут грануляции и появится чистый рубец.

с ув.доктор
 
SunseyДата: Воскресенье, 09.12.2012, 13:28 | Сообщение # 3
Сообщений: 1
Доброго дня шановний Володимир Сергійович ! Мені 27.11.2012 зробили операцію під загальним наркозом: обрізали кільце на крайній плоті, яке заважало відкриватися головці (сама по собі не відкривалася, але я міг її відкрити) і зробили щось із вуздечкою (бо частково статевий член і в більшій мірі головка були похилені донизу). Мій лікар, який робив операцію - дивився за 7 днів і дуже задоволений результатом. Я теж задоволений - все гарно заживає, нитки вже розпалися, шов рівненький, без різних напухлостей, головка НАРЕШТІ стоїть рівно, головка ВСЯ покрита шкіркою і не треться - немає неприємних відчуттів. АЛЕ в стані ерекції головка і далі не відкривається !!! і сама по собі крайня плоть при ерекції не оголюється, а коли я оголюю то здається ще гірше, ніж до операції !!! бо кільце ще тугіше зробилося ! і ще одне - я так зрозумів, що пелюстки (чи як вони правильно називаються )мені не вирізали. ПИТАННЯ: (бо мій лікар казав, що все буде ОК - буде само це все діло оголюватися!) Чи буде при ерекції з часом(і коли )все нормально оголюватися ? Можливо пройщло ще замало часу після операції ? (12 днів) Шви ще розтягнуться разом з крайною плоттю (маю на увазі, те місце де зашивали - ось воно і якраз звужує головку - ці шви (уже без ниток) якщо відтягнути крайню плоть містяться під пелюстками) ?

Сообщение отредактировал Sunsey - Воскресенье, 09.12.2012, 13:32
 
SmernitskiyДата: Воскресенье, 09.12.2012, 13:56 | Сообщение # 4
Смерницкий Владимир Сергеевич
Врач
Сообщений: 4935
Доброго дня!
Потрібно щоб рана повністю загоїлась та зійшов набряк і якщо після цьго головка буде відкриватися з зусиллям, потрібно буде провести повне обрізання. Все покаже час.

З повагою лікар
 
Форум » Случаи » Операции в урологии » Подскажите после операции (Фимоз)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: