Главная » Статьи » Статті українською мовою » Андрологія

Фімоз. Лікування фімозуФімоз - це звуження крайньої плоті при якому відкрити голівку статевого члена не представляється можливим.
Частковий фімоз - при якому головка статевого члену відкривається з трудом.

Парафімоз - утиск голівки статевого члена звуженою крайньою плоттю (може викликати некроз головки).


Причини фімозу:

  • Генетичний фактор (спадковість);
  • Травми крайньої плоті статевого члена, при яких рубцева тканина викликає звуження крайньої плоті;
  • Запалення головки та крайньої плоті (баланопостит);
  • Цукровий діабет;
  • Системні судинні захворювання.

Перебіг фімозу.

Головка крайньої плоті може не відкриватися з народження, це називається вроджений фімоз. Або ж існує придбаний фімоз при якому головка яка раніше відкривалась з певних причин перестала відкриватися.

Якщо головка постійно знаходиться в закритому стані то залозами препуціального мішка (в простір між голівкою та крайньою плоттю) виділяється біла маса смегма з характерним неприємним запахом, якщо смегма не вимивається вона є прекрасним середовищем для розвитку та розмноження патогенних бактерій та як наслідок запалення головки та крайньої плоті (баланопостит), якщо інфекція піднімається вгору вона викликає запалення сечовипускального каналу (уретрит), простати (простатит), нирок (пієлонефрит).


Лікування фімозу

Як класичний метод для лікування фімозу використовують операцію "Кругове висічення крайньої плоті" (циркумцизія). При якій крайню плоть під місцевою анестезією (новокаїном 0.5%) висікають, рана ушивається кетгутом або вікрилом, накладається асептична пов'язка. Головка після операції залишається оголеною на все життя.


Операція без обрізання статевого члену

Якщо людина не хоче розлучатися з крайньою плоттю я пропоную проводити операцію пластику крайньої плоті статевого члена, при якій крайня плоть (шкурка на голівці) залишається, але під час операції спеціальним чином проводиться розширення крайньої плоті. Виходить що після операції, крайня плоть залишається на своєму місці і без труда головку можна оголити та заново закрити. Цю операцію я довго розробляв та зараз вона проводиться у нас в Миколаєві.


Поширені причини по яких чоловіки погоджуються на операцію.
- Неможливість відкрити головку статевого члена;
- Релігійні погляди;
- Привабливий естетичний вигляд обрізаного статевого члена;
- Можливість позбутися від передчасної еякуляції;
- По гігієнічним міркуванням.

Бажаємо Вам здоров’я!
Статтю підготував лікар- андролог: Смерницький Володимир Сергійович.


Внимание! Если у Вас возникли какие-либо вопросы - не стесняйтесь задавать их на нашем форуме. Также можете обратиться за помощью непосредственно к врачу по телефону указанному в контактах.

Категория: Андрологія | Добавил: Владимир Смерницкий (28.03.2012)
Просмотров: 5666 | Теги: фімоз
Рейтинг : UroPortal 4.2 из 5 на основе 5 оценок. 5 отзывов