Главная » Статьи » Статті українською мовою » Фото цікавих випадків

Фото статевого члена до обрізання та після. Кругове висічення крайньої плоті у зв'язку з хронічним, кандидозним баланопоститом

Молодий чоловік 28 років.

Скарги на почервоніння, печіння і появу білого нальоту на головці статевого члена. Симптоми турбують більше року. Скарги з'явилися після незахищеного статевого контакту з жінкою, яка страждає хронічним кандидозним вульвовагінітом (молочницею).

Неодноразово з дружиною проходили лікування з приводу кандидозу, але безрезультатно. На тлі тривалих курсів протигрибкового, антибактеріального лікування і постійних переживань з приводу своєї хвороби молодий чоловік роздобув вегетосудинну дистонію (ВСД) і синдром роздратованого кишечнику (СРК), з приводу чого був госпіталізований у відділення проктології, а після стаціонару ще довго лікувався у гастроентеролога.

Також до останнього лікування хворий застосовував мазі призначені урологом: клотримазол, кандид, травокорт нічого не допомагало, змінив мило, всю нижню білизну, пральний порошок, стежив за харчуванням. Часом, бувало, не боліло і не палило близько місяця, але червоність і ерозії залишалися все одно.

Хворому встановлений діагноз: Хронічний кандидозний баланопостит з періодичним ерозивно-виразковим загостренням.

У зв'язку з цим діагнозом і неможливістю подальшого консервативного (медикаментозного) лікування кандидозу, враховуючи супутні захворювання, хворому вирішено провести операцію «Кругове висічення крайньої плоті» (обрізання крайньої плоті).

Нижче наводжу фото

Вид статевого члена хворого до обрізання і через два дні після обрізання.
Фото статевого члена цього ж хворого через два дні після операції «обрізання крайньої плоті».

Стрілками показано як ушито кетгутом внутрішній і зовнішній листки крайньої плоті після видалення останньої.
На нижче наведеному знімку того ж хворого через два дні після кругового посічення крайньої плоті на голівці визначається гематома (синяк) відзначений білою стрілкою, а так само набряк шкіри голівки в області зовнішнього отвору уретри і вуздечки. Це звичайне протікання післяопераційного періоду після такої операції.
На нижче наведеному знімку білою стрілкою відмічена післяопераційна гематома в області голівки статевого члена. Чорними стрілками відзначені шви, видно шовний матеріал кетгут.Посилання за темою:
1. Стаття про обрізання у чоловіків
2. Стаття про фімоз
3. Тема на форумі (до операції).
4. Тема на форумі (після операції).
5. Русский вариант статьи.


Клінічний випадок підготовлений лікарем-урологом Смерницьким В.С.Внимание! Если у Вас возникли какие-либо вопросы - не стесняйтесь задавать их на нашем форуме. Также можете обратиться за помощью непосредственно к врачу по телефону указанному в контактах.

Категория: Фото цікавих випадків | Добавил: Владимир Смерницкий (09.01.2013)
Просмотров: 36378 | Теги: обрізання
Рейтинг : UroPortal 2.3 из 5 на основе 30 оценок. 30 отзывов