Главная » Статьи » Статті українською мовою » Фото цікавих випадків

Себорейні кісти мошонки. Жировики шкіри мошонки. Гранули Фордайса. Сальні залози (Фото)

На нижчепредставлених фото на шкірі мошонки визначаються себорейні кісти розміром до 0.5 см. Найчастіше розташовуються на передній поверхні мошонки, рідше з боків і ще рідше по задній поверхні.

Кісти мають властивість до зростання і можуть досягати досить великих розмірів.

Причина розвитку даних кіст пов'язана з тим, що в періоді статевого дозрівання вивідні протоки сальних залоз, як би замуровуються в шари шкіри і перестають виділяти сальний секрет, який починає накопичуватися всередині кісти, що і призводить до її зростання.

Дана патологія є всього лише косметичним дефектом і не несе ніякої загрози здоров'ю і не перероджується в злоякісну пухлину.

Якщо кісти заважають чоловікові потрібно звернутися до лікаря уролога або дерматолога і видалити їх. Кісти необхідно видаляти з капсулою, так як якщо просто спустошити її сало знову почне набиратися всередині кісти і приводити до її зростання.


Внимание! Если у Вас возникли какие-либо вопросы - не стесняйтесь задавать их на нашем форуме. Также можете обратиться за помощью непосредственно к врачу по телефону указанному в контактах.

Категория: Фото цікавих випадків | Добавил: Владимир Смерницкий (23.12.2012)
Просмотров: 7166 | Теги: себорейні кісти
Рейтинг : UroPortal 3.0 из 5 на основе 4 оценок. 4 отзывов