Главная » Статьи » Статті українською мовою » Операції

Часте питання "Чому швидко кінчаю?". Як позбавитися передчасної еякуляції за допомогою операції «Денервація головки члена»

Якщо виникло питання "Чому швидко кінчаю, можливо передчасна еякуляція і потрібна операція «Денервація головки члена»?" відповідає хірург-уролог Смерницькій Володимир Сергійович за телефонами в контактах.

Над питанням «Чому швидко кінчаю?» замислювалися багато чоловіків що страждають передчасною еякуляцією. Адже немає секрету в тому, що передчасна еякуляція проблема, яка руйнує стосунки і навіть сім'ї, знижує самооцінку чоловіка, викликає почуття сорому перед партнеркою, призводить до синдрому очікування невдачі та зниження потенції. Передчасна еякуляція змушує чоловіків шукати сучасні, ефективні методи, які допомагають продовжити статевий акт. Консервативних методик, що збільшують статевий акт в наш час пропонується багато, до них відносяться антидепресанти, пролонгуючі спреї, гелі, психотерапія, сексуально-поведінкова терапія, фізіотерапія, біодобавки, гомеопатія, акупунктура, гірудотерапія тощо. Ті чоловіки, які вдаються до консервативного лікування передчасної еякуляції згодом розуміють, що це абсолютно не ефективно.

До того ж необхідно зазначити, що під час прийому антидепресантів знижується лібідо, погіршується ерекція, з'являється залежність і може статися синдром відміни після закінчення лікування. Пролонгуючий спрей лідокаїну і гелі вимагають постійного застосування перед кожним статевим контактом, що досить незручно, вони викликають печіння, почервоніння головки члена, подразнення геніталій у партнерки, відчуття оніміння піхви при, якому отримати оргазм дівчині буде вкрай важко.

 

В даний час провідні світові фахівці в області урології, андрології та сексології прийшли до єдиної думки, ефективно усунути передчасну еякуляцію у чоловіка можна лише вдавшись до мікрохірургічної денервації головки статевого члена.

 

У зв'язку з чим, варто більш детально зупинитися на тому, які ж існують види операцій по зниженню чутливості головки статевого члена. Розглянемо ускладнення, які можуть статися після денервації головки, і розвіємо деякі міфи, придумані на медичних інтернет форумах.

 

Отже, багатьох чоловіків що страждають передчасною еякуляцією цікавить сучасна операція «Денервація головки члена» але часто як сам пацієнт, який начитався форумів, так і хірург уролог не можуть визначитися з тим який вид операції застосувати в даному конкретному випадку. Нижче повністю опишу види денервацій і як правильно підібрати методику операції щоб більше швидко не кінчати.

 

Систематизація операцій по денервації головки статевого члена розроблена хірургом-урологом Смерницьким Володимиром Сергійовичем.

 

Денервація головки статевого члена (пенільна мікрохірургічна нейротомія) передбачає розсічення чутливих нервів з метою знизити підвищену чутливість головки, тим самим усунути рефлекторну передчасну еякуляцію.

 

 

Класифікація операцій по денервації головки члена при передчасній еякуляції
Виділяють кілька видів мікрохірургічної денервації головки:
- По висоті нейротомії;
- По локалізації розсічення;
- По селективності (вибору) нервів що підлягають розсіченню;
- За кількістю розсічених нервів;
- По комбінації з іншими операціями;
- По відновленню нервових стовбурів.


Денервація головки по висоті
1. Нейротомія під головкою (Дистальна) найпростіший метод, так як не вимагає скальпування шкіри з статевого члена. Застосовується у чоловіків, яким недостатньо 4-7 хвилин, щоб задовольнити свою партнерку. Операція полягає в розтині дрібних, розгалужених нервів безпосередньо під головкою. Часто така операція ускладнюється кровотечею з дрібних судин, що дещо ускладнює видимість операційного поля, але правильна коагуляція усуває цей недолік. Після такої методики може бути рецидив.


2. Нейротомія в середині стовбура члена (Медіальна). Використовується у чоловіків з довжиною статевого акту від 1 до 3-х хвилин. У даній модифікації денервація проводиться по центру стовбура між вінцем головки і лобковим симфізом, на цьому рівні білясті нерви перекидаються через темно-сині вени, вільно визначаються і виділяються з навколишніх тканин. Це досить ефективна методика з мінімальною частотою рецидивування.


3. Нейротомія біля основи члена (підлобковая денервація, проксимальна) цей метод використовується у випадках тяжкого ступеня передчасної еякуляції, коли сім'явиверження відбувається на перших секундах статевого акту або до введення члена в піхву. Також цю методику рекомендується застосовувати пацієнтам, у яких настав рецидив швидкого сім'явиверження після денервації. Дана модифікація досить тривала і ускладнюється тим, що доводиться відтісняти всю шкіру статевого члена до лобкових кісток. Але плюс цього методу в тому, що у основи члена великі нерви вони вільно визначаються, добре виділяються з фасцій і без проблем розсікаються.

 

Денервація головки по локалізації- даний вид нейротоміі направлений на визначення того, в якому місці буде зроблено розсічення нервів. Ця методика підбирається індивідуально в залежності від того в якому місці головки найбільша чутливість і розділяється на:


- Дорсальная нейротомія головки має на увазі розсічення нервів в місці їх відходження від судинно-нервового пучка, як правило, самий часто використовуємий метод;


- Латеральна денервація, розсічення нервів по боковій поверхні члена;


- Субфренальная нейротомія, розсічення нервів під вуздечкою, де зазвичай найбільша чутливість. Це дуже тонкий, мікроскопічний метод, але ефективно знижує чутливість головки біля вуздечки (парафренально);
Класифікація по селективності


- Селективна нейротомія головки члена передбачає часткове розсічення деяких нервів, зазвичай через один. Вибір операції залежить від ступеня передчасного сім'явиверження і підходить чоловікам з еякуляцією від 1 до 3-х хвилин;


- Тотальна (Неселективна) денервація головки статевого члену має на увазі розсічення всіх поверхневих, чутливих нервів навколо білкової оболонки, застосовується у важких ступенях передчасної еякуляції особливо ефективна в разі рецидиву після вже перенесеної денервации.

 

Денервація за кількістю нервів залежить від того скільки нервів виділив хірург-уролог. Нервів можна виділити від 3 до 10 і більше, а саме розсічення за кількістю залежить від ступеня передчасного сім'явиверження. Дуже часто від пацієнтів можна почути запитання «Скільки нервів потрібно розсікти під час денервации головки» так ось саме це питання вирішується урологом під час операції.

 

Класифікація денервації по комбінації з іншими операціями. Комбінувати денервацію можна з такими операціями як:

- Обрізання крайньої плоті. Після обрізання шкіра головки грубіє, що призводе до кращого результату лікування передчасної еякуляції;


- Пластика вуздечки. Під час пластики вуздечки розтинають вуздечковий нерв (Nervus frenulum), це призводить до певної втрати чутливості в парафренальній зоні.

 

Класифікація денервації по відновленню нервових стовбурів, існують такі види:


- Мікрохірургічна пролонгуюча денервація без зшивання (відновлення) нервових стовбурів. В даному випадку нерви розсікаються і просто укладаються у свої борозки. Це найпоширеніший та ефективний метод, після якого вкрай рідко відбувається рецидив передчасного сім'явиверження;


- Денервація-ренервація передбачає зшивання нервових стовбурів. Але відсоток рецидиву ранньої еякуляції набагато вище, ніж при першому варіанті.

 

Сьогодні в наш час на питання "що робити щоб швидко не кінчати" є одна лише відповідь, треба робити операцію "Денервація члена" інакше при другому виді лікування буде даремно потрачений час та кошти. 

 

У цій статті я спробував повністю розкрити всі можливості операцій по денервации головки як для урологів-андрологів так і для пацієнтів. Зараз мало хто сумнівається, в тому, що ефективне лікування швидкого сім'явиверження може бути тільки оперативним. Різні міфи на медичних форумах про те, що денервация погіршує ерекцію, призводить до утворення невром на кінцях розсічених нервів, призводить до анеякуляціі повинні бути розвіяні. Так як ерекція і еякуляція ніяк не залежать від чутливих нервів, цю інформацію можна прочитати в науковій літературі. А що стосується невром, то вони ніколи не утворюються якщо правильно обробити розсічені нервові стовбури.

 

Висновок: Щоб уникнути будь-яких післяопераційних ускладнень операцію по денервації головки повинен проводити тільки підготовлений в області мікрохірургії уролог і тоді проблема передчасної еякуляції не повернеться.

 

Огляд операцій по денервації головки, враховуючи власний досвід, а також інформацію з наукових джерел підготував хірург-уролог Смерницький Володимир Сергійович.

 Внимание! Если у Вас возникли какие-либо вопросы - не стесняйтесь задавать их на нашем форуме. Также можете обратиться за помощью непосредственно к врачу по телефону указанному в контактах.

Категория: Операції | Добавил: Владимир Смерницкий (14.09.2016)
Просмотров: 3451 | Теги: Чому швидко кінчаю, Денервація головки члену, швидке сім'явиверження, передчасна еякуляція, Денервація члена
Рейтинг : UroPortal 4.0 из 5 на основе 6 оценок. 6 отзывов