Главная » Статьи » Статті українською мовою » Операції

Лапароскопічні урологічні операції в м.Миколаєві. Ендовідеохірургічні (ЕВХ) операції в урологічному відділенні ЛШМД. Лапароскопія

Лапароскопія (ендовідеохірургія) в урології це сучасний малоінвазивний хірургічний метод лікування урологічних захворювань.

                                     

Принцип лапароскопії полягає в тому, що на тілі хворого в проекції патологічного вогнища лікар-уролог проводить кілька мікро-розрізів (від 5 до 10мм.), через які в черевну порожнину або заочеревинний простір вводяться трубчасті інструменти, так звані «троакари». За допомогою трубок-троакарів в операційне поле підводиться мікроскопічна відеокамера (відеооптична система), а так само мікрохірургічний інструментарій: дисектор, голкотримач, ножиці, якими проводиться операція. Під час лапароскопічної операції хірург бачить якісне і збільшене зображення органів на моніторі, де детально візуалізуються анатомічні структури, а так само може записати операцію на цифровий носій інформації.

                         


Лапароскопія вимагає від хірурга- уролога особливих оперативних навичок і високої хірургічної техніки. Лапароскопічна операція безпечна і щадяща для пацієнта, але досить складна для лікаря, якому доводиться за допомогою кількох тонких лапароскопічних трубок видалити серйозний патологічний осередок. Урологічні лапароскопічні операції можуть проводитися як під загальним наркозом, так і під спинномозковою анестезією, тому рівень больових відчуттів при таких операціях зводиться до нуля. Лапароскопічні (ендовідеоурологічні) операції дозволяють уникати високого операційного травматизму пов'язаного з розтином великих, протяжних ділянок шкіри, підшкірножирової клітковини, м'язів, фасцій, судин, нервів.

У нашому урологічному відділенні ЛШМД м. Миколаєва ми проводимо такі лапароскопічні операції як:

- Ендовідеохірургічне втручання при сечокам'яній хворобі

а. Лапароскопічне видалення каменів нирок (пієлолітотомія)

б. Лапароскопічне видалення каменів сечоводів всіх відділів (уретеролітотомія)

- Лапароскопічне висічення кіст нирок від невеликих до гігантських розмірів (Видалення кіст нирок лапароскопічним методом).

- Лапароскопічна нефропексія при нефроптозі. Лапароскопічне підшивання при опущенні нирки (нефроптоз)

- Лапароскопічна пластика піелоуретерального сегменту по Хайнс-Андерсену при звуженні мисково-сечовідного сегмента та при гідронефрозі (Піелопластика)

- Лапароскопічна нефректомія-видалення нирки при термінальному гідронефрозі і пухлинах нирок

- Лапароскопічна гемінефректомія- видалення половини нирки при пухлинах, гнійних і деструктивних процесах

- Лапароскопічна резекція нирки (видалення частини нирки) при пухлинах нирок, абсцесах нирок та ін.

Переваги лапароскопічних операцій:

- Позитивний косметичний ефект, після лапароскопічної операції не залишається шрамів і рубців, а тільки невеликі крапки на шкірі;

- Вкрай низький рівень больових відчуттів після операції;

- Низька частота і тяжкість післяопераційних ускладнень;

- Зменшення кількості призначуваних медикаментів в порівнянні з відкритою операцією;

- Зниження термінів перебування в стаціонарі більш ніж у два рази;

- Вкрай низький рівень стресу перед операцією і після неї.

В урологічному відділенні ЛШМД м.Миколаєва ми проводимо лапароскопічні операції на найвищому рівні маючи чималий досвід, так як займаємося даними операціями досить давно та професійно.

Якщо у Вас з'явилися питання, що стосується лапароскопічних операцій у Ви маєте можливість задати їх лікареві, як на форумі так і за телефонами вказаними в контактах.

Бажаємо Вам здоров'я!

Статтю підготував лікар-уролог Смерницький В.С.Внимание! Если у Вас возникли какие-либо вопросы - не стесняйтесь задавать их на нашем форуме. Также можете обратиться за помощью непосредственно к врачу по телефону указанному в контактах.

Категория: Операції | Добавил: Владимир Смерницкий (16.03.2013)
Просмотров: 3909
Рейтинг : UroPortal 5.0 из 5 на основе 2 оценок. 2 отзывов