Главная » Статьи » Статті українською мовою » Операції

Обрізання у чоловіків (операція). Кругове висічення крайньої плоті статевого члена в Миколаєві. Видалення крайньої плотіКругове висічення крайньої плоті
- це видалення крайньої плоті статевого члена хірургічним шляхом.

Кругове висічення крайньої плоті ще називають:

- Обрізання статевого члена;
- Циркумцизіо - circumcizio;
- Циркумцизія - circumcizia.

Обрізання у чоловіків проводиться з наступних причин:

- Медичні показання
:
 • Повний або частковий фімоз;
 • Парафімоз який не піддається ручному вправленню;
 • Хронічний кандидоз головки статевого члену що не піддається лікуванню;
 • Облітеруючий ксеротичний баланіт - склерозуючий ліхен;
 • Гіпертрофія крайньої плоті, надлишок шкіри покриває головку;
 • Хронічний баланіт, баланопостит;
 • Незагойні тріщини крайньої плоті статевого члену, що доставляють незручність та біль;
 • Рак крайньої плоті статевого члену;
 • Зрощення крайньої плоті з головкою статевого члену;
 • Іноді, деякі чоловіки вирішуються на обрізання з гігієнічної, а часто і з естетичною метою, так як знаходять обрізаний статевий член більш привабливим, ніж з наявністю крайньої плоті;
 • Останнім часом операція кругове висічення крайньої плоті все частіше проводиться чоловікам з синдромом передчасної еякуляції та надалі позбавляє хворого від швидкого сім'явиверження. Суть такого лікування полягає в тому, що під час операції крайня плоть, містить велику кількість чутливих рецепторів повністю видаляється, так само проводиться пластика вуздечки, в якій проходять чутливі нерви, ці нервові волокна перетинаються та згодом, коли рана гоїться через кілька місяців оголена шкіра головки грубіє, чутливі нервові закінчення замуровуються в епідерміс і головка стає менш чутливою ніж до операції, що і призводить до збільшення часу статевого акту;
 • Також обрізання крайньої плоті проводиться при тотальному ураженні крайньої плоті та голівки статевого члену, загостреними кондиломами.
- Соціальні причини у певних народів і племен ще збереглися ритуали, які передбачають операцію по видаленню крайньої плоті.

- У мусульман та іудеїв операція обрізання проводиться з релігійних міркувань.

- Національні причини. У таких випадках чоловікові роблять обрізання в знак приналежності до певного народу. Наприклад: до Єврейському народу, якщо він Єврей.

У своїй практиці часто доводиться зустрічати чоловіків, які погоджуються на кругове висічення крайньої плоті за наполяганням своїх дівчат або дружин.


Позитивні сторони обрізання статевого члена:
 • Обрізання підтримує гігієну головки статевого члену;
 • Запобігає розвитку бактерій та грибків в складках та мікротріщинах крайньої плоті, а так само в препуціальному мішку;
 • Відзначено що у обрізаних чоловіків знижується ризик зараження захворюваннями що передаються статевим шляхом, такими як: ВІЛ, СНІД, гонорея, трихомоніаз, сифіліс, гепатит, хламідії, уреаплазми, мікоплазми, папіломи, гострокінцеві кондиломи;
 • Після операції видалення крайньої плоті, у людей що страждають передчасною еякуляцією, статевий акт стає більш тривалим;
 • Обрізання запобігає розвитку раку головки статевого члена
 • Великим плюсом після кругового висічення, є відсутність смегми та різко знижується ризик розвитку онкологічних, гінекологічних захворювань у партнерки;
 • Багато чоловіків та жінок бачать обрізаний статевий член більш привабливим, ніж необрізаний, але досягти такої привабливості можна тільки за допомогою кваліфікованого хірурга-уролога, який зробить операцію професійно та якісно.
Негативні сторони обрізання крайньої плоті:
  • Релігійне та психологічне не примирення з обрізанням;
  • Збільшення тривалості статевого акту у пацієнтів із затяжним оргазмом;
  • Симпатія деяких жінок до наявності крайньої плоті.

  Залежно від стилю обрізання (circumcision styles), залежитеме зовнішній вигляд статевого члена після операції. У наш час виконати всі стилі обрізання, зробити так, щоб це було красиво, природно і непомітно може хірург-андролог, що володіє навичками пластичної хірургії.

  Види операцій по обрізанню крайньої плоті яки ми проводимо в Миколаєві:

  - Мінімальне обрізання. Проводиться за медичними показаннями. Принцип операції полягає у видаленні невеликої частини крайньої плоті. Така операція показана при формуванні рубцевого кільця або для укорочення гіпертрофованої, надлишкової крайньої плоті. У даному випадку після операції, крайня плоть все одно повністю закриває головку статевого члена. Мінус такої операції в тому, що існує ймовірність повторного формування рубцевого кільця та звуження крайньої плоті.

  - Часткове обрізання. Також найчастіше проводиться за медичними показаннями. Залишки крайньої плоті в спокійному стані майже повністю прикривають головку, залишаючи відкритим лише зовнішній отвір уретри. У стані ерекції крайня плоть самостійно відкочується.

  - Вільне або нетуге обрізання. При такому вигляді обрізання головка майже завжди залишається відкритою. В області вінцевої борозни в стані спокою утворюється складка із залишків крайньої плоті, яка може незначно нависати на корону головки статевого члена. Вінцева борозна в стані спокою завжди закрита. У стані ерекції складка розправляється.

  - Помірне або середнє обрізання. Найбільш поширений спосіб обрізання. Головка завжди залишається відкритою. Невелика складка в області вінцевої борозни може бути присутнім, але вона завжди менше діаметра корони головки статевого члена.

  - Туге обрізання. Виконується лише на прохання пацієнта або при пластичній операції за медичними показаннями. При такому обрізанні шкірної складки на статевому члені не залишається взагалі. При ерекції шкіра має дуже щільний натяг.

  Також слід розрізняти високий та низький стилі обрізання. Під цим терміном розуміють рівень циркулярного шва по відношенню до стовбура статевого члена. Його розташування залежить від співвідношення віддаленого внутрішнього та зовнішнього листка крайньої плоті.

  - Низьке обрізання. При проведенні низького обрізання практично повністю видаляється внутрішній листок крайньої плоті та циркулярний шов розташовується в безпосередній близькості до вінцевої борозни.

  - Високе обрізання. При проведенні високого обрізання максимально зберігається внутрішній листок крайньої плоті. При цьому циркулярний шов може розташовуватися на будь-якій відстані від кореня статевого члена.

  Поєднання високого та тугого обрізання дозволяє розташувати шов на середині стовбура статевого члена. У деяких народів з кольоровим кольором шкіри, наприклад у японців, поширена техніка високого тугого обрізання, при якому повністю зберігається крайня плоть, яка піднімається догори замість вилученої шкіри ствола. При цьому циркулярний шов розташовується біля кореня статевого члена. Це пов'язано з тим, що зовнішній та внутрішній листок мають різне забарвлення та подібна техніка дозволяє домогтися однотонного кольору статевого члену.


  Класична техніка операції обрізання у чоловіків:

  У дорослих чоловіків кругове висічення крайньої плоті виконується в стерильних умовах під місцевою анестезією. В якості анестетиків використовують 0.5% новокаїн або ж 2% лідокаїн, іноді застосовуються інші знеболювальні препарати. Місцеве знеболення проводиться зовні крайньої плоті та всередині під головкою, шприцом вводиться анестетик внутрішньошкірно та підшкірно. Введення анестетика - єдина помірно хвороблива процедура протягом всієї операції. Після знеболювання, скальпелем, круговим розрізом розсікається зовнішній листок крайньої плоті, проводиться гемостаз, потім крайня плоть відкочується під вінець головки і під вінцем також проводиться кругової розріз шкіри. Далі крайня плоть повністю січуть і знову проводиться гемостаз, потім листки шкіри зшиваються, шов залишається під вінцем головки, накладається асептична пов'язка і операція закінчується.

  Якщо у Вас виникне бажання зробити операцію кругове висічення крайньої плоті, рекомендуємо знайти лікаря, який володіє відповідними навичками всіх видів обрізання.

  Бажаємо Вам здоров'я!

  У Вас є можливість проконсультуватися з лікарем онлайн з питань проведення кругового висічення крайньої плоті або ж приїхати на особисту консультацію! Ці операції проводяться в Миколаєві.

  Статтю підготував лікар-уролог: Смерницький Володимир Сергійович.  Внимание! Если у Вас возникли какие-либо вопросы - не стесняйтесь задавать их на нашем форуме. Также можете обратиться за помощью непосредственно к врачу по телефону указанному в контактах.

  Категория: Операції | Добавил: Владимир Смерницкий (28.03.2012)
  Просмотров: 39505 | Теги: кругове висічення крайньої плоті, обрізання
  Рейтинг : UroPortal 2.6 из 5 на основе 19 оценок. 19 отзывов