Главная » Статьи » Статті українською мовою » Операції

Операція Бергмана при водянці яєчка в Миколаєві (Операція Бергмана при гідроцелє)

Операція Бергмана проводиться при водянках великих розмірів, з потовщенням оболонок яєчка.  

Операція у дорослих чоловіків проводиться під місцевою інфільтраційною і провідниковою анестезією 0.5% новокаїном. Уколи анестетика проводять у товщу сім'яного канатика, підшкірно в області розтину тканин і біля кореня мошонки по передній, бічний і задній поверхнях відповідної половини мошонки.


Під час операції по передній поверхні випуклості мошонки проводиться розріз шкіри мошонки довжиною близько 5 см. Пошарово розсікаються оболонки яєчка. Далі яєчко з піхвовою оболонкою виводиться в рану. Вільна рідина відкачується за допомогою шприця. Після цього розтинають і січуть піхвову оболонку яєчка. На залишки вагінальної оболонки накладаються кетгутові шви, після чого яєчко занурюється назад в мошонку. Шкіра вшивається кетгутовими швами. У рану встановлюється гумовий дренаж. Відразу після операції на рану через пов'язку накладається міхур з льодом на дві години. Шви розсмоктуються самостійно протягом 8 - 10 днів. На мошонку накладається суспензорій, при необхідності призначаються антибіотики з метою не допущення розвитку післяопераційного орхоепідидиміта.

Якщо у Вас з'явилися питання з даної операції можна задати їх безпосередньо лікарю за телефонами вказаними в контактах!

Опис операції підготував лікар уролог- андролог Володимир Сергійович СмерницькийВнимание! Если у Вас возникли какие-либо вопросы - не стесняйтесь задавать их на нашем форуме. Также можете обратиться за помощью непосредственно к врачу по телефону указанному в контактах.

Категория: Операції | Добавил: Владимир Смерницкий (07.08.2013)
Просмотров: 2338 | Теги: гідроцелє, уролог в миколаєві, водянка яєчка, операції в Миколаєві, операція бергмана
Рейтинг : UroPortal 5.0 из 5 на основе 2 оценок. 2 отзывов