Главная » Статьи » Статті українською мовою » Операції

Операція денервація голівки статевого члена. Оперативне лікування передчасної еякуляції. Денервація головки члена в Миколаєві

 Операція з денервації головки статевого члена при передчасній еякуляції проводиться в Миколаєві, задавайте питання до лікаря-уролога за телефонами вказаними в контактах !

Денервація голівки статевого члена - це мікрохірургічний, радикальний метод лікування передчасної еякуляції (лікування швидкого сім'явипорскування, лікування прискореної еякуляції), який виникає у зв'язку з підвищеною чутливістю голівки статевого члена.

Коротенько у верхніх шарах шкіри голівки статевого члена є чутливі нервові закінчення (рецептори) у деяких чоловіків спостерігається підвищена чутливість даних рецепторів , що призводить до швидкого збудження під час статевого контакту і настає передчасна еякуляція. Внаслідок цього у статевих партнерів виникає незадоволеність, непорозуміння, невдоволення стосунками. У чоловіка що страждає передчасним сім'явипорскуванням з'являється невпевненість у собі, почуття неповноцінності, загостреність уваги на проблемі та депресія. Такі проблеми тягнуть за собою згасання почуттів , розрив відносин, розставання, руйнування сімей. 

Чоловіки, а також зацікавлені жінки намагаються знайти рішення даної проблеми і звертаються до профільних фахівців урологів, сексопатологів, андрологів, проходять консервативне лікування і якщо така терапія виявляється неефективною, вдаються до більш ефективних оперативних методів усунення прискореної еякуляції.

Нижче постараюся дати повний опис радикальної (оперативної) методики лікування передчасної еякуляції.

Операція з денервації головки статевого члена має схожі назви (синоніми), такі як:

- Операція по зниженню чутливості головки статевого члена;

- Операція спрямована на зниження чутливості члена;

- Пролонгуюча денервація статевого члена;

- Операція що знижує підвищену чутливість статевого члена;

- Операція по розтину нервів статевого члена.

Операція «Денервація статевого члена» має кілька модифікацій (видів):

- Денервація- ренервація голівки статевого члена (реверсна денервація члена), розсічення і подальше зшивання нервів;

- Часткова денервація статевого члена (Селективна денервація головки члена, вибіркова денервація, мозаїчна денервація), вибіркове розсічення нервових чутливих стовбурів без зшивання;

- Повна денервація голівки статевого члена (Неселективна денервація головки члена), розсічення нервів що підходять до головки без зшивання.

Перед проведенням операції з денервації головки ми пропонуємо хворому провести лідокаїновий тест, який допомогає визначити наявність підвищеної чутливості статевого члена.

Методика лідокаїнового тесту при передчасному сім'явиверженні.

Лідокаіновий тест полягає в нанесенні 10% лідокаїну у формі аерозолю (або гепаринової мазі, що включає анестезин) на шкіру голівки статевого члена за 15 - 20 хвилин до початку статевого акту, потім одягається презерватив, що б не допустити впливу лідокаїну на рецептори статевих органів партнера. Якщо тривалість статевого акту чоловіка продовжується, це говорить про позитивний тест і підтверджує необхідність проведення операції денервації головки.

Проведення «лідокаїнового тесту» є основоположним критерієм вибору методу лікування, оскільки дозволяє не тільки визначити показання до операції, а й дати гарантію відсутності негативного впливу операції на еректильну функцію.

Опис операції денервації головки статевого члена

Методика операції денервації

Проводиться розсічення шкіри під вінцем головки члена остання відсувається до основи статевого члена. На відстані 2-3 см від краю розрізу лікар визначає напрям ходу чутливих нервових стовбурів, розташованих на дорсальній поверхні статевого члена, які відповідають за іннервацію головки пеніса. Окуратно обходячи судини і судинно- нервовий пучок лікар- уролог, розсуваючи фасції знаходить, виділяє і перетинає нервові стовбури. Після чого, застосовуючи спеціальну мікрохірургічну техніку, хірург- уролог зшиває нерви, застосовуючи методику внутрішньосудинного шва. У важких випадках передчасної еякуляції зшивання нервів не потрібно, вони залишаються вільно в тканинах. Операцію доцільно завершити круговим посіченням крайньої плоті і пластикою вуздечки, внаслідок чого шкіра головки грубіє нервові закінчення замуровуються в епітелій, а чутливість їх знижується .        


1. Розтин шкіри по вінцем головки                                          2. Висічення крайньої плоті (Обрізання)                                  

                             


3. Визначення ходу нервів                                                4. Нерв виділений, та взятий на зажим

                                  


5. Розсічення нерву за допомогою ножниць                      6. Вид нерву після зшивання 

                                                    

Дана операція призводить до повної втрати чутливості головки статевого члена. Тривалість цього періоду становить від 3 до 9 місяців. У міру зростання нервів чутливість поступово відновлюється. Протягом цього часу пацієнт звикає до нових відчуттів у чоловіка розвивається природний еякуляторний рефлекс. В результаті денервації головки пацієнт вчиться контролювати себе на емоційному рівні. Завдяки цьому тривалість статевого акту збільшується.

Селективна (часткова) денервація головки члена. Операція проводиться так само, як у першому випадку. Відмінність полягає в тому, що нервові стовбури після їх розсічення не зшиваються. Перетинається приблизно близько 50% нервових стовбурів. Чутливість голівки статевого члена частково зберігається за рахунок решти нервів. Дана операція не призводить до анеякуляціі.

Лікарі перед операцією повинні пояснювати пацієнтам, що дана операція не тягне за собою порушення ерекції так як еректогенні, кавернозні нерви, відповідальні за ерекцію не зачіпаються. Операція з денервації головки статевого члена не має ніякого негативного впливу на ерекцію! Пацієнти повинні розуміти, що сама по собі передчасна еякуляція та пов'язані з нею переживання можуть опосередковано погіршувати ерекцію у пацієнтів з уже наявними психологічними чи органічними причинами сексуальної дисфункції (депресія, невроз, «синдром очікування невдачі », атеросклероз, цукровий діабет, гіпертонічна хвороба, зниження тестостерону і т.п.).

Висновок: операція з денервації головки статевого члена гарантує стійкий бажаний результат і призводить до поліпшення якості життя.

Бажаємо Вам здоров'я!

Якщо Вас зацікавила дана тема задавайте питання безпосередньо лікарю за телефонами вказаними в контактах.

Статтю з оперативного лікування передчасної еякуляції підготував лікар уролог- андролог Смерницький Володимир СергійовичВнимание! Если у Вас возникли какие-либо вопросы - не стесняйтесь задавать их на нашем форуме. Также можете обратиться за помощью непосредственно к врачу по телефону указанному в контактах.

Категория: Операції | Добавил: Владимир Смерницкий (18.10.2013)
Просмотров: 3993
Рейтинг : UroPortal 5.0 из 5 на основе 4 оценок. 4 отзывов