Главная » Статьи » Статті українською мовою » Операції

Операція Лорда при водянці яєчка в Миколаєві (Операція Лорда при гідроцелє)

Операція Лорда проводиться при водянках малих і середніх розмірів. Дана операція належить до найменш травматичних при водянці яєчка.

Операція у дорослих чоловіків проводиться під провідниковою та місцевою інфільтраційною анестезією 0.5% новокаїном. Уколи анестетика проводять у товщу сім'яного канатика, підшкірно в області розтину тканин і біля кореня мошонки по передній, бічній і задній поверхнях відповідної половини калитки.Техніка операції Лорда полягає у розсіченні водяночного мішка і гофруванні вагінальної оболонки навколо яєчка, яке не звільняється з навколишніх тканин і не вивихувється в рану. Завдяки цьому, зводиться до мінімуму травматизація прилеглих тканин, судин що живлять і самого яєчка, відповідно знижується ризик післяопераційних ускладнень.

Якщо у Вас з'явилися питання по даній операції, можете ставити їх безпосередньо лікарю, телефони вказані в контактах!

Бажаємо Вам здоров'я!

Опис операції підготував лікар уролог-андролог Володимир Смерницький

Внимание! Если у Вас возникли какие-либо вопросы - не стесняйтесь задавать их на нашем форуме. Также можете обратиться за помощью непосредственно к врачу по телефону указанному в контактах.

Категория: Операції | Добавил: Владимир Смерницкий (09.08.2013)
Просмотров: 2903 | Теги: лікар уролог в миколаєві, Уро, гідроцелє лікування в миколаєві, операція Лорда при водянці яєчка, лікування водянки в миколаєві, хірург у миколаєві
Рейтинг : UroPortal 5.0 из 5 на основе 2 оценок. 2 отзывов