Главная » Статьи » Статті українською мовою » Операції

Операція Мармар при варикоцелє у Миколаєві (відео)

Опис операції МАР-МАР 

Показанням до операції Мар-Мар є варикоцелє 2-3-4-го ступенів.

Мета операції- повністю блокувати кровотік по яїчковій вені і усунути варикоцелє (Варикозне розширення вен яєчка).

Принцип операції Мармар такий як і при операції Іванісевича. Під час операції перев'язуються і перетинаються варикозно розширені яєчкові вени з метою усунення зворотного відтоку крові до яєчка і застою венозної крові в венозному сплетінні.

Відмінність операції Мар-мар від операції Іванісевича полягає в тому, що операція Мармар проводиться в області пахового каналу, довжина розрізу всього лише 2 см. Далі пошарово здійснюється доступ до пахового каналу. В області розрізу виділяється насіннєвий канатик, знаходяться, виділяються, перетинаються і вшиваються яєчкові вени. На відміну від заочеревинного простору (при операції Іванісевича), в паховому каналі яєчкова вена знаходиться набагато легше. Після цього операційна рана вшивається.

Операція Мармар сучасніше і набагато ефективніша за операцію Іванісевича.

Перевагою операції Мармар є те, що вона здійснюється без проникнення в черевну порожнину, без розрізу в області живота, а шрам після операції практично не видно і він завжди ховається під плавками. Після операції залишається ледь помітний рубець. Так само в області пахового каналу значно простіше знайти і перев'язати всі гілки яїчкової вени, тому частота рецидивів захворювання при операції Мармар значно нижче і становить близько 5%.

Перебіг післяопераційного періоду гладкий, швидкий і практично без ускладнень. У перші дні рекомендовано обмежити фізичне навантаження. Крім того, протягом півроку після операції рекомендується також уникати важких фізичних навантажень і важкої праці. Ускладнення після операції МАР МАР вкрай рідкісні але іноді буває післяопераційний орхоепідидиміт, водянка яєчка або ж рецидив варикоцелє, що складає всього 5% від всіх операцій.

Плюси операції МАР-мар це:

- Мінімальний обсяг оперативного втручання;

- Простота виконання;

- Короткі терміни госпіталізації та реабілітації.

Опис операції Мармара і відео надані на сайт з особистого архіву лікаря уролога андролога Смерницького Володимира Сергійовича.

Бажаємо Вам здоров'я!Внимание! Если у Вас возникли какие-либо вопросы - не стесняйтесь задавать их на нашем форуме. Также можете обратиться за помощью непосредственно к врачу по телефону указанному в контактах.

Категория: Операції | Добавил: Владимир Смерницкий (09.08.2013)
Просмотров: 4591 | Теги: лікар уро, лікування варикоцелє у миколаєві, варикоцелє лікування у миколаєві, операція при варикоцелє, операція мармар у миколаєві, операція мармар
Рейтинг : UroPortal 5.0 из 5 на основе 4 оценок. 4 отзывов