Главная » Статьи » Статті українською мовою » Операції

Операція Вінкельмана при водянці яєчка в Миколаєві (Операція Вінкельмана при гідроцелє яєчка)

Операція Вінкельмана у дорослих проводиться під місцевою інфільтраційною і провідниковою анестезією 0.5% новокаїном. Уколи анестетика проводять у товщу сім'яного канатика, підшкірно в області розтину тканин і біля кореня мошонки по передній, бічний і задній поверхнях відповідної половини мошонки.

                

Під час операції проводиться розріз шкіри мошонки і підшкірної клітковини довжиною 5-6 см. У рану виводять водяночний мішок з яєчком. Передню стінку власне вагінальної оболонки яєчка розкривають, спорожняють мішок від рідини і витягують яєчко. Оболонку вивертають серозним покривом назовні, краї її зшивають вузловими кетгутовимі швами позаду яєчка і сім'яного канатика. Яєчко занурюють назад в мошонку. Рану пошарово вшивають наглухо, іноді встановлюється дренаж на 1 день. Накладається асептична пов'язка.Бажаємо Вам здоров'я!

Опис операції підготував уролог-андролог Володимир Сергійович Смерницький.

Внимание! Если у Вас возникли какие-либо вопросы - не стесняйтесь задавать их на нашем форуме. Также можете обратиться за помощью непосредственно к врачу по телефону указанному в контактах.

Категория: Операції | Добавил: Владимир Смерницкий (06.08.2013)
Просмотров: 1721
Рейтинг : UroPortal 5.0 из 5 на основе 3 оценок. 3 отзывов