Главная » Статьи » Статті українською мовою » Репродуктивна медицина

Чоловіче безпліддя. Частина 9. Штучні методи лікування безпліддя - Методи штучного запліднення ГІФТ та ЗІФТ

Методи штучного запліднення ГIФТ та ЗІФТ

ГIФТ та ЗІФТ - це нові непоширені методи лікування безпліддя, які мають досить високу ефективність. Вони дешевші та ближчi до природного зачаття.

ГIФТ (GIFT-gamete intrafallopian transfer) - це метод, при якому яйцеклітини та сперматозоїди вводяться безпосередньо в маткові труби, де і відбувається запліднення.

ЗІФТ - це коли в маткові труби переносяться вже запліднені яйцеклітини (зиготи), що знаходяться на ранній стадії поділу. Ці способи дають можливість матці підготуватися до прийняття ембріона та його вживлення відбувається легше та успішніше, ніж при введенні прямо в порожнину матки. Тільки треба врахувати, що ГiФТ і ЗІФТ здатні допомогти жінкам, у яких збереглася хоча б одна анатомічно та функціонально повноцінна маткова труба.

Необхідно відзначити, що метод ГiФТ застосовують при 5-6 невдалих спробах внутрішньоматкової інсемінації, а ЗІФТ краще відразу після визначення причин безпліддя. Дані методики показані жінкам, у яких безпліддя наступило в наслідок ендометріозу органів малого таза, або якщо безпліддя в сім'ї викликано чоловічим, імунологічним або цервікальним (несумісність подружжя) факторами. Таких безплідних пар близько 35%.

ГIФТ більш ефективний для старородючих жінок у віці від 35 - 40 років.
ЗІФТ більш відповідний для пацієнток 25 - 30 років.

Переваги методів ГIФТ та ЗІФТ:
  1. Частота настання вагітності набагато вище, ніж при використанні класичних методів ЕКЗ;
  2. При цих методах виключається позаматкова вагітність;
  3. Ембріони не піддаються негативному впливу


Весь цикл статей на тему "Чоловіче безпліддя"
(автор: Смерницький В.С.)
Внимание! Если у Вас возникли какие-либо вопросы - не стесняйтесь задавать их на нашем форуме. Также можете обратиться за помощью непосредственно к врачу по телефону указанному в контактах.

Категория: Репродуктивна медицина | Добавил: Владимир Смерницкий (02.09.2012)
Просмотров: 4624 | Теги: безпліддя
Рейтинг : UroPortal 5.0 из 5 на основе 1 оценок. 1 отзывов