Главная » Статьи » Статті українською мовою » Сексологія

Передчасна еякуляція (раннє сім'явиверження). Лікування

Передчасна еякуляція (раннє сім'явиверження) - це швидке настання піку статевого збудження з наступним сім'явипорскуванням. Дуже часта сексуальна проблема особливо молодих людей. Кожен чоловік сам для себе визначає поняття нормального статевого акту. Тобто якщо чоловіка влаштовує кількість часу, через яке настає еякуляція та оргазм до того ж він встигає задовільнити свою сексуальну партнерку, такий статевий акт можна вважати нормальним.

Але є група чоловіків, яких не влаштовує якість статевого життя в зв'язку з ранньою еякуляцією. У таких людей еякуляція може настати ще до моменту введення статевого члена в піхву, відразу після введення або через кілька фрикцій. У таких людей сім'явиверження не піддається контролю, це негативно впливає на подальше статеве життя, психологічний стан чоловіка, виникає боязнь статевого акту, людина відчуває почуття сорому, йде в проблему.


Причини передчасної еякуляції

 • Найчастіше передчасне сім'явиверження не має конкретної причини. Проходить деякий час, чоловік дорослішає, статеве життя стає регулярним та людина може самостійно регулювати час статевого акту.
 • Бувають випадки коли причиною передчасної еякуляції, є гіперсексуальність . Чоловіки сильної статевої конституції, коли при підвищеній статевій активності наступає швидка еякуляція. Такий партнер здатний зробити повторний статевий акт через невеликий проміжок часу, потім ще декілька.
 • Запальні захворювання статевих органів такі як простатит, уретрит, везикуліт, колікуліт можуть бути причиною даної проблеми. Після лікування цих захворювань швидке сім'явиверження йде.
 • Синдром парацентральних часточок це вроджене або придбане в дитинстві захворювання. Причини: патології вагітності, родові травми. У чоловіків може бути після травм голови. Суть проблеми зводиться до появи патологічного вогнища збудження в головному мозку та наступною еякуляцією.


 • Так само причиною швидкого сім'явипорскування можуть бути захворювання крижово-поперекового відділу спинного мозку (хребетні грижі, остеохондроз хребта, травми та переломи хребта та ін).
 • Іноді передчасна еякуляція відбувається під час статевого акту з новою сексуальною партнеркою у зв'язку із занепокоєнням перед інтимним контактом.
 • Рідкісні статеві акти без матурбаціі між ними.
 • Передчасну еякуляцію викликають такі чинники як: психологічні травми, депресії, відчуття провини, стреси, хвилювання, важка робота, гормональні порушення.
 • Генетична схильність.
 • Недолік магнію в їжі.

Обстеження, які хворий повинен пройти для з'ясування причини передчасної еякуляції

 • Огляд лікарем статевих орагнів на предмет короткої вуздечки, фімозу, баланопостита та інших патологій;
 • Обстеження простати, сімяного горбка, сім'яних пухирців, яєчок: секрет передміхурової залози, УЗД органів мошонки, узд простати;


 • Дослідження рівня гормонів крові: статевих гормонів, щитоподібної залози та ін.;
 • Уретроцистоскопія на наявність уретриту, коллікуліту, шиїчного циститу;
 • Консультація сексопатолога, сексолога, андролога, невролога.
Після визначення причини передчасної еякуляції переходять до лікування. Є кілька методів лікування передчасного сім'явипорскування. В даний час можна виділити 4 напрямки в лікуванні передчасної еякуляції:

- Місцеве лікування, полягає у застосуванні анестетиків, які наносяться на головку статевого члена за 15 хвилин до статевого акту, притупляють чутливість нервових закінчень на шкірі головки і тим самим знижують імпульсацію в спинний та головний мозок, сповільнюючи момент настання еякуляції. До таких речовин відносяться, спрей лідокаїну, гепаринова мазь, лубриканти з анестетиком та ін. Таке лікування є тимчасовим та після відміни застосування анестетиків як правило проблема повертається знову.- Секс терапія, полягає в проведенні комплексу певних прийомів що дозволяють контролювати час настання сім'явиверження. До таких методів відноситься стиснення головки статевого члена при перших ознаках наступу еякуляції- «Старт-стоп терапія» - методика при якій під час початку оргазму припиняються фрикції, збудження спадає та статевий акт триває. Секс-терапія лікування для міцної пари та терплячих людей, так як лікування тривале не менше 4 місяців та не всі пацієнти витримують до кінця терапії.- Медикаментозна терапія. Полягає в прийомі певних лікарських препаратів таких як: альфа-адреноблокаторів, бета-адреноблокторів, інгібіторів зворотного захоплення серотоніну, харчових добавок, фітопрепаратів, що призводить до збільшення тривалості статевого акту, зниження збудливості нервової системи. Але ефект цих препаратів триває до тих пора поки пацієнт їх приймає. Після припинення прийому препаратів проблема передчасної еякуляції може повернутися.

- Хірургічне лікування передчасної еякуляції. В даний час одним з найбільш ефективних методів лікування швидкого сім'явиверження є обрізання крайньої плоті з пластикою вуздечки. Після такої операції через деякий час шкіра головки грубіє, нервові закінчення як би «замуровуються» в епідерміс, чутливість зменшується, статевий акт стає досить тривалим. Такі операції ми часто проводимо у зв'язку з даною проблемою та бачимо дуже добрі  результати щодо усунення передчасної еякуляції.

- Також ми застосовуємо мікрохірургічну денервацію-реіннервацію головки статевого члена та в крайньому випадку протезування статевого члена (фаллопротезування). Але ці методи застосовуємо вкрай рідко у зв'язку з тим що приведних вище методів достатньо для усунення передчасної еякуляції.

Хірургічне втручання дозволяє в найкоротші терміни отримати бажаний результат, який не зникне надалі.


З приводу лікування передчасного сім'явиверження у м. Миколаєві можна задавати питання доктору - андрологу онлайн!
Статтю підготував лікар-андролог: Смерницький В.С.Внимание! Если у Вас возникли какие-либо вопросы - не стесняйтесь задавать их на нашем форуме. Также можете обратиться за помощью непосредственно к врачу по телефону указанному в контактах.

Категория: Сексологія | Добавил: Владимир Смерницкий (11.04.2012)
Просмотров: 23964 | Теги: передчасна еякуляція, раннє сім'явиверження
Рейтинг : UroPortal 2.6 из 5 на основе 25 оценок. 25 отзывов