Главная » Статьи » Статті українською мовою » Сексологія

Синдром очікування невдачі перед статевим актом. Синдром тривожного очікування. Страх очікування сексуальної невдачі.

Синдром очікування невдачі перед статевим актом, це стан при, якому наближуючийся статевий контакт викликає у чоловіка тривогу, призводить до зниження збудження, невпевненості у стійкій ерекції, погіршення і пропадання ерекції, а так само неможливість проведення повноцінного статевого акту.

У класичному варіанті синдром очікування сексуальної невдачі проявляється наступним чином, між чоловіком і жінкою виникає сексуальний потяг, статевму контакту передують обнімання, ласки, поцілунки, чоловік збуджений, ерекція досить сильна для проведення статевого акту, але коли справа доходить безпосередньо до введення члена в піхву, пеніс стає млявим і ерекція пропадає.

Синдром очікування невдачі має різні варіанти назв (синоніми), такі як:

- Синдром тривожного очікування сексуальної невдачі;

- Страх очікування сексуальної невдачі;

- Синдром страху перед статевим актом;

- Сексуальна невдача.

Більшість чоловіків у своєму житті хоч раз стикалися з даною проблемою. Особливо часто цей синдром трапляється у молодих хлопців, які тільки починають статеве життя, а так само тих чоловіків, які часто змінюють статевих партнерок або ж у чоловіків, яких повинен відбутися випадковий статевий контакт.

Синдром очікування сексуальної невдачі викликає у чоловіка внутрішню паніку і почуття сорому перед дівчиною. Як правило, якщо одна спроба статевого акту не вийшла, то цього разу ерекція вже не наступає у зв'язку з підвищеною кількістю стресового адреналіну в крові, який повністю пригнічує ерекцію.

У зв'язку з невдалим статевим контактом деякі чоловіки відразу ж звертаються до лікаря-уролога, думаючи про те, що це складна еректильна дисфункція, хоча проблема всього лише психологічна і досить ефективно усувається грамотним лікарем, а то й зовсім проходить сама по собі якщо людина не йде в проблему і не перебуває в депресії.

Лікування синдрому очікування невдачі перед статевим актом

Синдром сексуальної невдачі досить ефективно усувається в тому випадку якщо, дівчина з якою знаходиться чоловік, розуміє його, заспокоює, входить в ситуацію і не ображається на, те що, нічого не вийшло. Жінка не повинна влаштовувати скандалів і напружувати обстановку з цього приводу, вона повинна морально підтримати чоловіка.

У свою чергу чоловік перед статевим актом і під час нього повинен викинути з голови минулу невдалу спробу совокупління, повинен бути розслаблений, збуджений, думати тільки про дівчину, з якою знаходиться, не поспішати, не хвилюватися і не нервувати.

Якщо чоловік звернувся до лікаря, лікар повинен провести з пацієнтом довірливу бесіду, пояснити суть проблеми, розповісти про правильну поведінку з партнеркою під час інтимних стосунків і допомогти усунути даний синдром. Часто тільки лише розмови з лікарем сексологом, урологом або андрологом достатньо, щоб людина геть забула про свою проблему і більше до неї не поверталася.

Іноді на розсуд лікаря пацієнту призначаються препарати з групи селективних інгібіторів цГМФ-специфічної ФДЕ5 (силденафіл, варденафіл, тадалафіл та ін.). Дані препарати спрямовані на підтримку ерекції при синдромі невдачі, коли чоловік приймає даний препарат та все виходить, він стає впевнений у собі, у своєму сексуальному житті і наступні статеві контакти проходять без збоїв.

Якщо все ж проблема синдрому сексуальної невдачі не проходить тривалий час, таким хворим настійно рекомендовано проконсультуватися з грамотним сексопатологом і визначити в чому саме проблема та усунути її.

Якщо у Вас з'явилися запитання, відносно даної теми задавайте їх лікарю-сексологу в Миколаєві на форумі або можете записатися на прийом до лікаря за телефонами вказаними в контактах.

Статтю підготував лікар сексопатолог Смерницький Володимир СергійовичВнимание! Если у Вас возникли какие-либо вопросы - не стесняйтесь задавать их на нашем форуме. Также можете обратиться за помощью непосредственно к врачу по телефону указанному в контактах.

Категория: Сексологія | Добавил: Владимир Смерницкий (03.07.2013)
Просмотров: 2880 | Теги: імпотенція, статевий, Синдром очікування невдачі перед ст
Рейтинг : UroPortal 5.0 из 5 на основе 2 оценок. 2 отзывов