Главная » Статьи » Статті українською мовою » Венерологія

Гострокінцеві кондиломи статевого члена, голівки, крайньої плоті, уретри. Видалення кондилом в Миколаєві

Сучасне, ефективне видалення кондилом проводиться в Миколаєві. Ваші запитання можна адресовувати лікарю урологу Смерницькому В.С. за телефонами вказаними в контактах

 

Гострокінцеві кондиломи - це нарости від тілесного до бордового кольору, які появляються на статевих органах чоловіків та жінок. Збудником кондилом є вірус папіломи людини, який передається статевим шляхом.

  Кондиломы на крайней плоти    

 

Зараження відбувається при незахищених статевих контактах, гетеросексуальних, гомосексуальних, оральних, анальних.

 

Гострокінцеві кондиломи виникають не в усіх заражених вірусом папіломи. Їх виникнення та рецидиви пов'язані з ослабленням імунітету як загального, так і місцевого, а також з агресивністю самого вірусу.

Кондиломи найчастіше з'являються в тих місцях, які травмуються при статевому контакті, проте можлива поява кондилом і в непошкоджених ділянках. Від моменту зараження до появи кондилом може пройти від декількох тижнів до року і більше, у середньому 1-4 місяців.

 

Прояви вірусу папіломи людини
Кондиломи з'являються на статевих органах у вигляді бородавчастих утворень рожевого або тілесного кольору. Розмір елементів - від 0.5 мм до декількох сантиметрів. Кондиломи можуть швидко рости, поступово набуваючи вигляду цвітної капусти. У чоловіків гострокінцеві кондиломи найчастіше виникають на голівці статевого члена, вінці головки, вуздечці, крайній плоті та в уретрі.

Патологія спричинена вірусом папіломи людини, часто протікає безсимптомно. Проте, деякі типи вірусу папіломи людини викликають передракові захворювання та рак.

В даний час жоден із сучасних методів лікування не дозволяє повністю знищити вірус папіломи і не гарантує відсутність рецидивів.

 

Оперативне видалення кондилом
Гострокінцеві кондиломи ефективно видаляються лазером, шляхом коагуляції, радіоволновим методом, заморожуванням.


Якщо захворювання досить швидко прогресує або пацієнт звернувся пізно, коли вже кондиломами вражена вся головка і крайня плоть статевого члена, вибирається більш радикальний метод лікування обрізання крайньої плоті статевого члена з видаленням та електрокоагуляцією кондилом. Потім назначається противірусна та імуномодулююча терапія.

 

Треба пом'ятати що презерватив дуже ефективно захищає від зараження вірусом папіломи людини, користуйтеся контрацептивами щоб не хворіти!Внимание! Если у Вас возникли какие-либо вопросы - не стесняйтесь задавать их на нашем форуме. Также можете обратиться за помощью непосредственно к врачу по телефону указанному в контактах.

Категория: Венерологія | Добавил: Владимир Смерницкий (08.04.2016)
Просмотров: 2751 | Теги: Видалення кондилом, Вірус папіломи людини, Гострокінцеві кондиломи
Рейтинг : UroPortal 5.0 из 5 на основе 1 оценок. 1 отзывов