Главная » Статьи » Статті українською мовою » Урологія

Лікування раку шийки матки та кандидозу у жінок шляхом обрізання крайньої плоті у чоловіків

Запис на консультацію по операції "Висічення крайньої плоті" до уролога Смерніцкого В.С. за телефонами, вказаними в контактах.

У наш час багато жінок хворіють такими захворюваннями як бактеріальний вагіноз, вагініт, кольпіт, вульвіт, кандидоз (молочниця), аднексит, ерозія та рак шийки матки.

Кожна жінка хоч раз у житті стикалася з наступними симптомами: болі в низу живота, дискомфорт під час статевого акту, виділення зі статевих шляхів з неприємним запахом, печіння, свербіж, кровотечі та ін. Деякі жінки практично постійно мають такі симптоми, але не завжди можна визначити причину, а тим більше повністю усунути дані проблеми, не дивлячись на прогрес в медицині і найсучасніші методи лікування.

З кожним роком кількість хворих жінок значно збільшується, що пов'язано з широким розповсюдженням таких інфекцій як гриби, бактерії і віруси до яких відносяться: кандида (молочниця), трихомонади, гонорея, гарднерели, хламідії, уреаплазми, мікоплазми, вірус папіломи людини (ВПЛ). Ці інфекції досить важко піддаються лікуванню у зв'язку з їх агресивністю і стійкістю до багатьох антибактеріальних, протигрибкових та противірусних препаратів.

Дуже часто гінекологи помічають, що абсолютно здорові в статевому плані жінки, вступаючи у відкритий інтимний контакт з чоловіком, набувають, яке небудь гінекологічне захворювання при цьому, обстежуючи чоловіків, урологи виявляють кандидоз, баланопостит, кондиломи, фімоз та інші чоловічі хвороби, які особливо не турбують, але можуть викликати, проблеми у жінок.

Останні наукові медичні дослідження, а так само, спостереження багатьох лікарів урологів і гінекологів говорять про те, що відсоток жіночих захворювань значно знижений в тих парах, в яких у чоловіків обрізана крайня плоть.

Чому так відбувається?

Відповідь на це питання досить проста і вона криється в анатомічній особливості будови головки. При народженні у чоловіка головка повністю покрита крайньою плоттю, протягом перших п'яти років життя вона починає відкриватися і між головкою та крайньою плоттю з'являється простір, іменований препуціального мішком. Так от саме цей препуціальний мішок є місцем, в якому живуть бактерії, гриби і віруси.

Для розвитку патогенних мікроорганізмів у просторі між головкою і крайньою плоттю присутні всі необхідні умови, такі як: замкнутий простір, комфортна температура, підвищена вологість, відсутність вільного доступу кисню, виділення смегми. У таких умовах віруси, бактерії, гриби дуже добре розмножуються і при статевому контакті передаються жінці, викликаючи хронічні запальні або пухлинні захворювання.

Ще необхідно звернути увагу на те, що крайня плоть постійно розтягується при ерекції і відкриванні головки це призводить до появи мікротріщин, хронічного запалення і рубцювання при цьому гриби і бактерії замуровуються в рубці і стають стійкими до різних консервативних методів лікування.

Останні наукові дані виявили ще один цікавий факт, який говорить про те, що вірус папіломи людини, що викликає рак шийки матки тропен до епітелію крайньої плоті, тобто клітини крайньої плоті чоловіка сприяють розмноженню ВПЛ. Даний факт доводить те, що кондиломи найчастіше з'являються і ростуть на крайній плоті і якщо не допомагає їх локальне видалення, доводиться проводити чоловікові кругове висічення крайньої плоті для повного лікування хворого.

Так само потрібно відзначити, що у більшості зайнятих, працюючих чоловіків головка закрита весь день і далеко не завжди її виходить утримувати в чистоті, це сприяє ще більшому розмноженню патогенних мікроорганізмів і веде до хронічних запальних процесів.

Висновки: Залежність розвитку жіночих хвороб від наявності крайньої плоті у чоловіків вже не викликає сумнівів у практикуючих лікарів. Якщо жінка страждає частими гінекологічними захворюваннями, довго, безрезультативно лікується, завжди потрібно шукати джерело проблем, як правило, в більшості випадків віни знаходиться у чоловіків в крайній плоті, що доведено науковими дослідженнями і практичним досвідом.

Обрізання у чоловіків один з найефективніших методів лікування і профілактики жіночих захворювань, так як при висіченні крайньої плоті у чоловіків головка стає гладкою, чистою, шкіра більш щільною, зникають мікротріщини, ерозії та виразки, усуваються резервуар для скупчення смегми і неприємний запах. При постійно оголеній голівці грибкам, бактеріям та вірусам ніде прикріплятися і тим більше розмножуватися, вони самоусуваються.

І наостанок потрібно відзначити, що в багатьох розвинених країнах обрізання крайньої плоті у чоловіків прийнято на рівні національних програм як метод профілактики поширення ВІЛ, СНІД та інших захворювань, що передаються статевим шляхом, саме ця міра значно знизила захворюваність статевими інфекціями серед населення.

Будь-які питання по операції кругове висічення крайньої плоті можна задавати безпосередньо лікарю-урологу вищої категорії Смерницькому Володимиру Сергійовичу за телефонами вказаними в контактах.

Оглядову статтю підготував Смерницький В.С.Внимание! Если у Вас возникли какие-либо вопросы - не стесняйтесь задавать их на нашем форуме. Также можете обратиться за помощью непосредственно к врачу по телефону указанному в контактах.

Категория: Урологія | Добавил: Владимир Смерницкий (08.05.2015)
Просмотров: 2971 | Теги: обрізання у чоловіків, кругове висічення крайньої плоті, кандидоз, рак шийки матки, молочниця
Рейтинг : UroPortal 5.0 из 5 на основе 7 оценок. 7 отзывов